Magandalardan serseri kurşun

Barda hesap yüzünden çıkan tartışma, silahlı çatışmaya döndü. Barda kimsenin burnu bile kanamazken, yoldan geçen bir kişi başına isabet eden 'serseri kurşunla' öldü.

İZMİR - Barda hesap yüzünden çıkan tartışma, silahlı çatışmaya döndü. Barda kimsenin burnu bile kanamazken, yoldan geçen bir kişi başına isabet eden 'serseri kurşunla' öldü. Bıçakla yaralanan Ramazan Korkmaz ise hastanede tedaviye alındı.
Yakup Dağcılar, Ramazan Şen, Halil İbrahim Keşan, Hasan Ersu ve Oktay Oymak önceki gece Kemeraltı Çarşısı'ndaki 'Kayrak' adlı bara gitti. İddiaya göre, beş arkadaş, içtikleri dokuz bira için gelen 107 YTL hesaba itiraz edince, garsonlarla tartıştı. Sokağa taşan tartışma, bıçaklı ve silahlı kavgaya döndü. Bu sırada kurşunlardan biri minibüsüyle gazete dağıtımına çıkan Tolga Çıkrıkçı'nın başına isabet etti. Çıkrıkçı olay yerinde hayatını kaybetti.
İki ruhsatsız tabanca bulundu
Olay yerinden kaçan beş arkadaş Gaziemir'de yakalandı. Beş kişiyle birlikte bar sahibi Selim Dündar, Abdurrahman Akgül, Murat Pulat, Orhan Dağ, Ümran Aslan, Necmettin Beşiktaş, İdris Akbulut, Çetin Kuyumcu ve Özkan Karakoyunlu gözaltına alındı. Olay yerinde biri garson Pulat'a, biri de karşı gruptan Dağcılar'a ait iki ruhsatsız tabanca bulundu. İlk ifadesinde asansör teknisyeni olduğunu ve sokaktan geçerken yaralandığını söyleyen Korkmaz'ın ise barda güvenlik görevlisi olduğu ortaya çıktı.


    http://www.radikal.com.tr/7468197468190

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.