Mahkum, 3 kişiyi yaralayıp firar etti

Mahkum, 3 kişiyi yaralayıp firar etti
Mahkum, 3 kişiyi yaralayıp firar etti
Hastaneye getirilen mahkum 2'si asker 3 kişiyi silahla yaralayıp firar etti.

Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.

Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan mahkum Eyüp E. sağlık kontrolü için sabah saatlerinde Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Mahkum Eyüp E., kendisine engel olmak isteyen 2 asker ile 1 vatandaşı silahla yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan bir Uzman Çavuş, bir er ve bir vatandaş hastanede tedavi altına alınırken firar eden mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için operasyon başlatıldı.

FİRAR EDEN MAHKUM İÇİN POLİS OPERASYON BAŞLATTI
Firar eden mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için polis ekipleri şüpheli araçları durdurarak kimlik kontrolü yaptı. Mahkum Eyüp E.'nin yakalanması için operasyon sürüyor.HASTANE ÖNÜNDE BEKLEYEN KADIN POŞET İÇİNDE SİLAH GETİRMİŞ
Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı. Mahkum Eyüp E.'nin silahı aldıktan sonra 3 kişiyi yaralanması sırasında silahı getiren kadının olay yerinde kaçtığı öğrenildi. Olayın hemen ardından polis telsizlerinden ''Mahkum Uzman Çavuş'un silahını aldı'' anonsu yapılmıştı.

ANKARA/DHA

 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Asker

  ,

  Sabah

  ,

  Ceza

  ,

  operasyon

  ,

  mahkum

  ,

  eğitim

  ,

  silah