Maksat Oscar almaksa...

Maksat Oscar almaksa...
Maksat Oscar almaksa...
'Şaka Oscar'ları satışları Oscar ödüllerinin veriliş dönemlerinde artıyor. Ancak bazıları bu şakadan Oscar'ların bazıları 'ağır' gelebilir, dikkat!

İSTANBUL - Dünya sinemasını ’85’inci Oscar’ heyecanı sararken, İstanbul’da şaka malzemeleri satan Soner Cihanoğlu, şaka severler için her alanda Oscar bulundurduklarını söyledi.
Birbirinden iddialı yapıtların katıldığı yarın Los Angeles Dolby Teatre’da düzenlenecek törenle 85’inci Oscar ödülleri sahiplerini bulacak. Dünyada 225 ülkeden canlı yayınlanacak Oscar töreni için geri sayım sürerken, İstanbul Avcılar’da ’Şaka malzemesi’ satan Soner Cihanoğlu, bu dönemde ’Her alanda en iyiler’ için hazırlanan şaka Oscarları’nın satışının arttığını söyledi. Aralarında ’Yılın en iyi kocası’ndan, ’Yılın en salağı’, ’Yılın zevzeği’ne, ’Yılın malı’ndan ’Yılın en iyi arkadaşı’na kadar sayısız dalda Oscar çeşitleri bulundurduklarını anlatan Cihanoğlu, orijinali ile aynı boyut ve renkteki şaka Oscarları’nı 25 TL’den sattıklarını söyledi. (İhsan DÖRTKARDEŞ/DHA)


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Avcılar

  ,

  İstanbul