Malatya´da 2 ailenin meydan savaşı: 4 yaralı

Malatya´da 2 ailenin meydan savaşı: 4 yaralı
Malatya´da 2 ailenin meydan savaşı: 4 yaralı
Battalgazi İlçesi'nde aralarında önceden husumet bulunan iki aile fertlerinin tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. İki grubun da birbirlerine silah ve bıçakla saldırması sonucu M.A., P.A., H.A., F.Ş. yaralandı.

RADİKAL - Malatya'da iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi yaralandı.

Battalgazi İlçesi'ndeki Yeni Şire Pazarı'nda karşılaşan, aralarında önceden husumet bulunan iki aile fertlerinin tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü. İki grubun da birbirlerine silah ve bıçakla saldırması sonucu M.A., P.A., H.A., F.Ş. yaralandı.

Tabanca, bıçak ve pompalı tüfeğin kullanıldığı kavgada yaralananlar Malatya Devlet Hastanesi ve Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırıldı. Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekibi yönlendirilirken, kavganın meydana sürdüğü 3 ayrı noktada çok sayıda boş kovana rastlandı.

Kavgaya karıştığı öne sürülen kişiler alınırken, olay yerinde polis ekipleri uzun süre inceleme yaptı. Bazı işyerlerine de kurşunun isabet ettiği olay sonrası polis kavganın hastane de de devam etmemesi için güvenlik önlemlerini arttırdı. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.
DHA-Mikail PELİT