Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren açığa alındı

Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren açığa alındı
Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren açığa alındı
Manisa'da yürütülen "paralel yapı" soruşturmasında gözaltına alınan türbanlı bazı şüphelilere kelepçe takılması ve bu görüntülerin tartışılması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Manisa Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren açığa alındı.

Türbanlı şüphelilerin kelepçeli fotoğraflarının kamuoyuna yansımasının ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun talimatı ile soruşturma başlatılmıştı. Bunun yanı sıra İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ayrıca soruşturma başlatmışlardı.

Yürütülen soruşturmalar kapsamında Emniyet Müdürü Ceren açığa alındı. Bu arada Manisa’ya da polis baş müffettişleri gönderilerek soruşturma yürütülüyor.

Yürütülecek soruşturma kapsamında Manisa’daki operasyonu yürüten organize ve mali şubelerden sorumlu müdür ve amirlerin de soruşturmaya dahil edileceği kaydedildi.


  http://www.radikal.com.tr/147086814708681

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu nasıl bi haber uslubudur anlamıyorum - user1140683

  bu haberi hazırlayan kimselerin maksadı gerçekten olan birşeyden haberdar etmek mi yoksa insanları yok türbanlı yok şortlu yok bilmem neli diye haber okutmak mı...radikal bari sen yapma ya nas bi haber bu... burda ben türbanlı olup olmadıklarına mı yoksa gördükleri muameleye mi dikkat kesilmeliyim... yeter artık insanların şeklinden kıyafetinden bahsetmeyin valla iğreniyoruz bu usluptan...nası bi habercilikdir hayret verici asap bozucu...doğru dürüst haberden anlayan iki kelam edebilen işinin ehli kimse yok mu oralarda.