Mardin'de saldırı: Dört şehit!

Mardin'de saldırı: Dört şehit!
Mardin'de saldırı: Dört şehit!
Dargeçit'te yola yerleştirilen mayının patlatılması sonucu 4 özel harekat polisi şehit oldu.

RADİKAL - Mardin'in Dargeçit ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu bir emniyet amiri ile 3 polis memuru şehit düştü.
Alınan bilgiye göre, Bahçebaşı Mahallesi'nde zırhlı polis aracının geçişi sırasında daha önce yola döşenen patlayıcı infilak ettirildi.

Patlamada, bir emniyet amiri ile 3 polis memuru şehit oldu.
     
Şehitlerin cenazesi, otopsi için Mardin Devlet Hastanesine götürüldü. (AA)


  ETİKETLER:

  PKK

  ,

  şehit

  ,

  emniyet

  http://www.radikal.com.tr/142716414271643

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YAZIYORUM YAZIYORUM YAZIYORUM... - ARAGORA

  Kardeşim ,taşıyın Gnl.kurmayı Diyarbakıra...100.000 komando götürün o dağlara...Oturmayın Ankarada...Savaş orada..Beşyüzbin askerimiz var..O yollarda seyyar karakollar kurun..Devriye gezin bütün o yollarda..Huduttan geçiş yolları bellidir.Oralarda bekleyin.Muazzam bir ordu gücümüz var.Şimdi kullanmayacaksınız da ne zaman kullanacaksınız?Yenilmeyelim şu çapulculara...

  UYANIN KARDAŞLAR UYANIN - m.rozbilen

  Ülke insan ve kaynaklarının birer birer Erdoğan'ın ihtiras ve ikbaline kurban edildiğine yanıyorum. Bu uğurda ölen ve öldürülen vatan evlatlarına, yoksul halk çocuklarına Allahtan rahmet ve mağfiret diliyorum. Bir dileğim daha var ki, icat edilen ve dayatılan kutsallar uğura amaçsız şekilde ölen insanlarımızın niçin öldüklerini sorgulamalarıdır. Umarım geç kalmazlar.

  yaptıklarının karşılığı - user728855

  Bunlar değil miydi halkına işkence yapan?