Mardin'deki 'çarşaflı erkek'lerin sırrı çözüldü: IŞİD değil 'gönül' meselesi

Mardin'deki 'çarşaflı erkek'lerin sırrı çözüldü: IŞİD değil 'gönül' meselesi
Mardin'deki 'çarşaflı erkek'lerin sırrı çözüldü: IŞİD değil 'gönül' meselesi
Mardin'de polis, çarşaf giyerek kendilerine kadın görüntüsü veren ve dün kentte bir heyecan dalgasına yol açan iki kişinin sırrını çözdü.

MARDİN – Mardin'de, dün akşam saatlerinde heyecan yaratan ‘çarşaf giymiş erkekler’ olayının sırrı çözüldü. Polisin şüphe üzerine durdurup yakaladığı M.D.'nin ardından kaçan Z.T.'yi de yakaladı. M.D., ile Z.T.'nin Türk olduğu ve ailelerinin görüşmelerine izin vermediği kız arkadaşlarıyla buluşmaya giderken çarşaf giyerek kendilerine kadın süsü verdikleri ortaya çıktı. Polis ekipleri de yaptığı araştırma sonunda M.D. ile Z.T.'nin kız arkadaşlarıyla görüşebilmek için kadın kılığına girdiğini belirledi.

Mardin Valiliğinden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, '21 Ocak 2015 günü saat 16.00 sıralarında ilimiz Cumhuriyet Meydanı'nda Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı görevli ekiplerimiz kara çarşaf kıyafeti giyen 2 şahsın durumundan şüphelenmesi üzerine, şahısların biri görüldüğü yerde yakalanmış, yapılan kimlik tespitinde şahsın M.D., isimli şahıs olduğu anlaşılmış, olay yerinden kaçan ikinci şahısta yapılan araştırma neticesi yakalanarak yapılan kimlik tespitinde Z.T., isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Yapılan incelemelerde devam eden gönül ilişkisi nedeniyle kara çarşaf giydiği ilişkisini bu şekilde gizlemeye çalıştığı yapılan araştırmalar sonucu tespit edilmiştir' denildi.

(Nezir GÜNEŞ / DHA)

Mardin'de 'çarşaflı' erkek paniği


  ETİKETLER:

  Akşam

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  Güneş

  ,

  şüphe

  ,

  2015