Marketten muz çalarken yakalandı

Marketten muz çalarken yakalandı
Marketten muz çalarken yakalandı
Konya'da bir marketin manav reyonundan kasayla muz çalan şüpheli, dükkan sahibi tarafından kaçarken yakalandı. Dükkan sahibine bıçak çeken şüpheli etkisiz hale getirilerek polise teslim edildi.

KONYA - Olay, saat 22.30 sıralarında merkez Meram ilçesi Ahmet Özcan Caddesi üzerinde bulunan bir markette meydana geldi. İddiaya göre hırsızlık suçundan poliste çok sayıda kaydı bulunan 26 yaşındaki Mustafa S., Ali Taş'a ait marketin manav reyonunda bulunan bir kasa muzu alarak bisikletiyle kaçmaya başladı.

Bu sırada içeride temizlik yapan Taş, şüpheliyi fark ederek bisikletin peşinden koştu. Karşı kaldırımda şüpheliyi yakalayan Ali Taş ile Mustafa S. arasında boğuşma yaşandı. Şüpheli, Ali Taş'a belinde bulunan ekmek bıçağını çekerek karşılık verdi. Taş, şüpheliyi etkisiz hale getirerek durumu polise bildirdi. Muzu çok sevdiğini belirten Mustafa S., olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

BOĞUŞURKEN BANA BIÇAK ÇEKTİ
Şüpheliyi kaçarken son anda fark ettiğini belirten Ali Taş," Ben içerde temizlik yapıyordum. Şüpheliyi son anda fark ettim. Sonra peşinde koştum ve kaldırımda yakaladım. Bisikletine vurarak onu yere düşürdüm. Oda bana bıçak çekti. Sonra polise haber verdim" dedi.

DHA - Tolga YANIK


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  haber

  ,

  ekmek

  ,

  Karşılık

  ,

  Karşı