Marmaray'a basın engeli

Marmaray'a basın engeli
Marmaray'a basın engeli
Marmaray Üsküdar istasyonunda yaşanan arıza sonrasında güvenlik görevlileri habercilerin istasyona girişine engel oldu.

 

İSTANBUL - Marmaray Üsküdar istasyonunda yaşanan arıza sonrasında güvenlik görevlileri habercilerin istasyona girişine engel oldu. Görevliler çekimlerini sürdüren haber ekiplerine hitaben “Emir geldi. İstasyonlarda artık çekim yapılmıyor" dedi..  (DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Marmaray

  ,

  haber

  ,

  güvenlik

  http://www.radikal.com.tr/115817811581785

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - noelon

  plan bu ülkenin değil, proje bu ülkenin değil, çalışan mühendisler bu ülkenin değil, hammadde bu ülkenin değil, üretim bandı bu ülkenin değil, kablolar bu ülkenin değil, bilgisayarlar bu ülkenin değil, yazılım bu ülkenin değil, inşaatı yapan vinçler, gemiler, dalgıç kıyafetleri, dalgıçların kullandığı malzemeler bu ülkenin değil, metre ölçtüğünüz lazer bu ülkeni değil, vida sizin değil, vidayı sıktığıız tornavida sizin değil... sadece parayı veren sizssiniz, biziz... yani tıpkı bir çivisinde bile emeği olmayanların arap çöllerinde dünyanın en yüksek binasını kurmaları gibi... hayatınız yalan, dünyanız yalan, propagandanız yalan... belki bu yüzyılda paranız ve barbarlığınız ile adınızdan zorla bahsettireilirsiniz... ancak sonraki yıllarda bir kanserden daha farklı anılmayacaksınız... insanlığın kanserisiniz...!

  Eden bulur - brotherlouie

  Cumhuriyet bayramına gölge düşürmek için alelacele açılışını yaptığınız yarım yamalak icraatınız elinizde patladı.

  ... - mustafakutsuz

  Bu bi'şey değil, nükleer santal sızıntı falan yaparsa yayın yasağını görün siz!..

  padişah - maimartı

  padişahımız böyle buyurdu, her şey gizli bu ülke de! canı ne isterse o! kamu için bi şey yapıyorsun yav neyini gizliyorsun, bozuk mu bozuk, oh olsun!

  ... - r11

  Gösteriş yapıp kibrinizi sergilemek için yayın yasağı yoktuda yaptığınız hatalar dökülmeye başlayıncamı yayınlamak yasak oldu?