Marmaray'da ilk arıza

Marmaray'da ilk arıza
Marmaray'da ilk arıza
Dün açılan Marmaray'da bugün sabah saatlerinde kısa süreli elektrik kesintisi yaşandı.

Dün geniş katılımlı bir törenle açılan Marmaray’da ilk aksaklık bu sabah yaşandı. Saat 08.00'de CNN Türk Televizyonu'nun Marmaray'dan canlı yayın yaptığı sırada elektrikler kesildi.

Kesintisinin ardından ''Seferler iptal edilmiştir'' anonsu yapıldı. Bu sırada trenlerden inenler oldu.

Kısa bir aranın ardından kesinti giderildi ve Marmaray’da seferler yeniden normal haline döndü.

Marmaray'da elektirik kesintisi


  http://www.radikal.com.tr/115807511580756

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  "Beraber yürüdük biz bu yollarda" - Omerkur

  "Beraber yürüdük biz bu yollarda"nın anlamı belli oldu.Erdoğan neden Marmaray arıza yapınca o insanlarla beraber yürümedi. Bu gidişte daha çok yayan kalınacak. Durmak yok yürümeye devam.

  bu kısa kesinti için diyorum ki - fısıltı

  bu daha başlangıç! yakındır #direnmarmaray dememiz ;)

  .... - gizemdiyorum

  Umarım Sakarya hızlı tren faciasına dönüşmez. O zamanda söylenmişti ama kimse dinlemedi. Marmaray için TMMOB, riskli olduğunu, güvenliğin tam sağlanmadığını, eksikliklerin olduğunu açıkladı. Proje içinde 8 yıldır çalışan bir mühendis, bunun bir cinayet olduğunu, kendisinin kullanmayacağını, kimsenin de kullanmaması gerektiğini açıkladı. Umarım yine birilerinin canına mal olmaz. Olsa bile zaman aşımından dolayı dava düşer kimse de yargılanmaz. Tıpkı Sakarya Pamukova'da 41 kişinin hayatını kaybettiği hızlı tren kazası davasının, zaman aşımı nedeniyle düşürüldüğü gibi.

  BİR ZAMANLAR - pispor

  Bir başbakan ağır sanayi temeli atmıştı bir milletvekili de o temeli arabasının bagajına koyup Millet Meclisi kapısına koymuştu bazen ağır büyük projelerde en az iki dört yıl işletme sorunları çıkar halen bitmemiş bir projeyi Cumhuriyet Bayramında siyasi iktidara Kemalistlerin oyunu ulusalcıların oyunu alma pahasına kurban ettiler oysa bitmemiş bir proje böyle büyük bir projenin bitmeden bölük pörçük işletmeye açılması tek kelime ile densizliktir saçmalıktır

  CNN Türk mü? - savassarioglu

  Penguen girseymişler hemen elektrikler gidince... O değil de "projesi 1987'de yapılmış, parayı ben verdim, Japon yaptı; Tayyip neden kostaklanıyor" diyordum; sözümü geri alıyorum. Belli ki bir yerlerden bulaşmış. Hızlı tren gibi ilk seferinde fiyasko oldu, zira. Neyse cana gelmemiş. Belki de 15 gün beleşi duyan tren kasten yapmıştır. Hemen suçlu aramamak lazım.

  ... - No_Pasaran

  Elin Japonu'na el açtırıp dua ettirirsen olacağı budur :))