Marmaray'ın sürpriz yolcusu

Marmaray'ın sürpriz yolcusu
Marmaray'ın sürpriz yolcusu
Marmaray'ın sürpriz konuğu Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan oldu. Erdoğan eşiyle birlikte Marmaray'a bindi.

 


Başbakan Erdoğan 'ın 122 yıllık devlet hayali olarak nitelendirdiği Marmaray'ın ikinci gününde herhangi bir aksaklık yaşanmadı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açılan Marmaray ilk gün 300 bin yolcuyu taşırken, bugün alınan önlemler sayesinde yığılma meydana gelmedi.  Erdoğan'ın talimatıyla 15 gün boyunca ücretsiz hizmet verecek Marmaray'ın bugünkü sürpriz konuğu ise Bilal Erdoğan oldu. Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan eşiyle birlikte Marmaray'da Kanal D tarafından görüntülendi.


  http://www.radikal.com.tr/115846811584682

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haberim Olmasın! - cafer payolu

  Canım Radikal sana bir şey söyleyeceğim. Sende haklısın farkındayım, işler öyle bir hal aldı ki; marmaray'ın bozulmaması ve bu bozulmayan marmaray'a birtanem başbakanın incitanem evladının binmesi haber oluyor. Geçelim bunları akşam gel içelim

  Üçüncü gemicik? - GaletaUnu

  Bu da Bilal Erdoğan için iki gemicik yetmiyor demektir. İki gemiciği olmasına rağmen Boğaz'da karşıdan karşıya geçerken Marmaray'ı kullanıyorsa bir gemiciği daha alması gerekir diye düşünüyorum(!). Öyle gemicik memicik konuşulursa bu tip atıflara da kızmamak gerekir. Diğer yandan kullanılsın. Marmaray kötü bir şey değil. Sadece "siyasi propaganda" amaçlı bazı güvenlik önlemlerinin gözardı edildiği korkusu mevcuttur.