MASAK Başkan Yardımcısı görevden alındı

MASAK Başkan Yardımcısı görevden alındı
MASAK Başkan Yardımcısı görevden alındı
Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) Başkan Yardımcısı Faruk Elieyioğlu, görevden alındı.

17 Aralık'ta başlayan derin operasyonla birlikte Emniyette yaşanan görevden almalar başka bir kuruma sıçradı. Maliye Bakanlığı'na bağlı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Elieyioğlu görevden alındı.

17 Aralık'ta başlayan derin operasyonla birlikte Emniyette yaşanan görevden almalar başka bir kuruma sıçradı. Maliye Bakanlığı'na bağlı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Elieyioğlu görevden alındı. CİHAN Haber Ajansı'nın bu haberinin ardından açıklama yapan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 'Her an her memurumu görevden alabilirim. Resmi Gazete 'ye bakın, yazıyorsa almışımdır' açıklaması yaptı.


  http://www.radikal.com.tr/116726011672604

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  eli iyi olduğu için mi? - genco940

  Atamada kimlerin imzası var acaba? ne dedilerde yapmadıklarındanmısınız?

  Başbakan utanmıyor mu? - Postacı

  Yolsuzluğu oğlum yapsa cezalandırılmasını isterim diyen başbakan bizimki değil miydi? Yüzsüzlüğün bu kadarı fazla değil mi? Vatan hainleri korunuyor şu anda. Görevini yapanlar ise cezalandırılıyor. Ergenekon var diyen Başbakan nerede? Balyoz var diyen nerede? Adalet nerede? Hak nerede? Vicdan nerede? İslam nerede? İnanç nerede? Biz dürüst siyaset yapıyoruz diyen diller nerede? Dut yemiş bülbül oldular şimdi. AKP Hükümeti top yekün istifa etmedikçe artık oy moy alamaz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlere bu millet oy vermez. AKP bitmiştir.

  Çete bulundu - ALP ER

  Devlet içindeki illegal örgüt bulunmuştur. Emniyet Teşkilatı. Bu örgüt ve AKP yi denetleyen tüm diğer örgütler fesh edilip sonra halk uyutulmaya devam edilecektir. Siz nasıl başbakanı ve yanındakileri denetlersiniz.

  Muz cumhuriyeti - nikbinliks

  Buna dur diyecek biri yoku bu ülkede.türkiye muz cumhuriyeti değildi. Hani.bunlar ancak muz cumhuriyetlerinde olur.