Mehmet Aslan MOBESE'ye böyle yakalandı!

Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu dizi oyuncusu Mehmet Aslan'ın adının karıştığı dayak olayını kameralar da doğruladı
İŞTE DAYAK MOBESE KAMERALARINA BÖYLE YAKALANDI


Aslan’ın şoförü ve arkadaşıyla birlikte “kemikleri kırılana kadar” dövdükleri üniversite öğrencisi Timur Cihan Sağlam’ın ailesi, MOBESE kayıtlarında olay yerine gelen polis ekibinin müdahalede bulunmadığını belirterek “Çocuğumuz ölümüne dayak yerken polisin seyretmesi akıl alır gibi değil. Bunun peşini bırakmayacağız” dedi. Kadıköy Asliye Ceza Mahkemesi’nce hakkında 10.5 yıla kadar hapis cezası istenen ünlü playboy Mehmet Aslan’ın “Ben kimseyi dövmedim. Kavgayı ayırdım” şeklindeki savunmasını ise, hem olayın görgü tanıkları hem de yine olay yerinede bulunan polis yalanladı. İşte ölümüne dayağın tanığı olan pazarcılar ve polis memurunun savcılıkta verdiği ifadeler:

Üçü birden dövüyordu

Cemal Avinç (Pazarcı): Olay gecesi pazar kurmaya hazırlanıyorduk. Kardeşim Kemal, bir minibüsün bir aracı takip ettiğini söyledi. Sarhoş sürücüler olabilir, kaza yapabilirler diye takip ettik. Sokağın kesiştiği yerde 3 kişinin bir kişiyi dövdüğünü gördük. Kafası gözü şiş adamı diğerlerinin elinder aldık. Dövenlerden birinin elinde cop vardı. Bu kişinin daha sonra Mehmet olduğunu öğrendim.

Polis müdahele etmedi

Cüneyt Emisen (Pazarcı): Minibüsteki 3 kişi 1 genci arabadan indirip dövmeye başladı. Adının Mehmet olduğunu öğrendiğim bu kişi elinde copla dövüyordu. Ellerinden aldık. Olay yerinde polisler de vardı ancak doğru düzgün müdahale etmediler. Biz genci ellerinden alıp hastaneye gönderdik.

Coplu kişi Mehmet’ti

Kemal Avinç (Pazarcı): Üç kişi birden bir genci yere yatırmış dövüyorlardı. Elinde cop olan kişinin adının Mehmet olduğunu sonra öğrendim. Cop demir mi lastik mi tam olarak göremedim. Önce arabanın içinde sonra arabadan çıkartarak yerde dövdüler.

Mehmet Aslan’ı sakinleştirdim

Emre Yakıcı (Polis memuru): Biz bir görevden dönerken Acıbadem sapağında kalabalık gördük. Uzun boylu, dalgalı saçlı zayıf bir şahıs arabanın içindeki birini darp ediyordu. Şahsın daha sonra Mehmet Aslan olduğunu öğrendim. Aslan’ı sakinleştirdim ve gelen ekibe teslim ettim.


ÖLÜMDEN DÖNDÜM

Mehmet Aslan ve arkadaşları tarafından Feci şekilde dövülen üniversite öğrencisi Timur Cihan Saylam “Üç kişiyle bana saldırdılar. Mehmet Aslan ben yerdeyken 3 tekme attı. İkisigözüme biri kafama geldi. Polisler ise olaya müdahale etmedi” dedi. (vatan)