Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!

Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!
Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!
AKP Milletvekili Şamil Tayyar ile Taraf yazarı Mehmet Baransu dershane tartışması nedeniyle Twitter'dan küfürleşti!

Radikal.com.tr - AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile gazeteci Mehmet Baransu arasındaki kavga bel altına indi. Baransu, Şamil Tayyar'ın Helin Avşar'la yaptığı röportajda çektirdiği fotoğrafları ortaya atarken Twitter 'dan, "Şamil vekil er meydanından kaçma gerekçesini kıvraklık yaparak anlatmaya calışıyor. Ahh Kıyak emeklilik sen 'adamı' ne hallere düşürürsün" diye yazan Baransu'ya Tayyar şöyle cevap verdi:
"Karısının bile tahammül edemeyip evi terkettiği o ite cevap vermeyeceğim, it ürür salyası baki kalır, bir süre sonra hasetinden kudurur ölür. Ne hazindir cemaat ortalıkta salyalarıyla dolaşan bu itlere fırsat veriyor. Nerden gelirse gelsin, kime sırtını yaslarsa yaslasın şeref ve haysiyet cellatlarına pabuç bırakmam, o lafları yediririm!"

Bunun üzerine Baransu şunları yazdı:
"Asena milletvekili olsun. En azından göbegi açık kıvırıyor. Durum ifşa edilince Şamil vekilin kimyası bozuldu. Saga sola saldırmaya başlamış. Hakan Fidan abinle birlikte gel Şamilim. O it lafını da sana yedirecegim Helin Avşarın kelepçeli Şamili. Dansöz olmaktansa Allahın, milletin kıtmiri, iti, köpegi olmak şereftir."   http://www.radikal.com.tr/116249211624924

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Demokrat Şamil... - mehmety1

  Tüm Türkiyeye demokrasi dersi vermeye kalkışan Şamil bey,menfaatine dokununca nasıl da kin,öfke,küfür,seviyesizlik kusuyor.Ustasından talimli tabii.

  TENCERE VE KAPAGI - Equalizer001

  Radikal: ?Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!? Bu bir doga kanunudur; er-gec tencere yuvarlanir, kapagini bulur. Simdi diyeceksiniz ki; tencere kim, kapak kim? Bence, Tencere Samil Tayyar, kapak Mehmet Baransu. Beni daha cok dusunduren; Basbakan R.T.Erdogan?in yolsuzluk yapan bakanlarini tekme-tokat dovdugu halde, onun bunun orasina-burasina kina yakan agzi bozuk Samil Tayyar?i neden dovmedigidir.

  Edep Yâ Hû ! - Özkam

  Biri milletvekili, diğeri gazeteci. usluplar bu olursa toplumun çok gerisinde sözde siyasetçi ve sözde gazetecilere sahibiz demektir. " bakacağın surata tükürme tükürdüğün surata bakma" sözünü bilselerdi bu seviyeye inilmezdi. Bilhassa Baransu'nu dershaneler dönüşümüne " kerhaneler" ile bağlantı yapması çok ama çok maksadını aşmış. yakışmadı. bu ifadeler için toplumdan özür dilemez ise dershanelerin kapanmasını savunanların kendisine her zaman bu sözlerini hatırlatma hakkı olur ki , saygısızlığın ötesinde çıkar ilişkisini de çağrıştıran bu ifade Baransu'ya ömür boyu " kendim ettim kendim buldum" şarkısını dinletir.

  Bunları okuyupta .. - kaşınan adam

  Öküz öldü ortaklık bozuldu hesabı..Bunların haberlerini, yazılarını okuyup demokrasi için yazdıklarına inanlar, şimdi kafalarını nerelere vuracaklarını düşünüyordur..