Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!

Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!
Mehmet Baransu ve Şamil Tayyar kavgası bel altına indi!
AKP Milletvekili Şamil Tayyar ile Taraf yazarı Mehmet Baransu dershane tartışması nedeniyle Twitter'dan küfürleşti!

Radikal.com.tr - AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile gazeteci Mehmet Baransu arasındaki kavga bel altına indi. Baransu, Şamil Tayyar'ın Helin Avşar'la yaptığı röportajda çektirdiği fotoğrafları ortaya atarken Twitter 'dan, "Şamil vekil er meydanından kaçma gerekçesini kıvraklık yaparak anlatmaya calışıyor. Ahh Kıyak emeklilik sen 'adamı' ne hallere düşürürsün" diye yazan Baransu'ya Tayyar şöyle cevap verdi:
"Karısının bile tahammül edemeyip evi terkettiği o ite cevap vermeyeceğim, it ürür salyası baki kalır, bir süre sonra hasetinden kudurur ölür. Ne hazindir cemaat ortalıkta salyalarıyla dolaşan bu itlere fırsat veriyor. Nerden gelirse gelsin, kime sırtını yaslarsa yaslasın şeref ve haysiyet cellatlarına pabuç bırakmam, o lafları yediririm!"

Bunun üzerine Baransu şunları yazdı:
"Asena milletvekili olsun. En azından göbegi açık kıvırıyor. Durum ifşa edilince Şamil vekilin kimyası bozuldu. Saga sola saldırmaya başlamış. Hakan Fidan abinle birlikte gel Şamilim. O it lafını da sana yedirecegim Helin Avşarın kelepçeli Şamili. Dansöz olmaktansa Allahın, milletin kıtmiri, iti, köpegi olmak şereftir."