Mehmet Metiner: Kabataş'ta kandırıldık!

Mehmet Metiner: Kabataş'ta kandırıldık!
Mehmet Metiner: Kabataş'ta kandırıldık!
Mehmet Metiner'den Kabataş itirafı: O dönemin paralel müdürleri bu görüntülerin olduğunu söylediler. Biz de meğer namert olduklarını bilmeden onların söylemiş oldukları söze itibar ederek 'evet bu olayın görüntüleri var' dedik

RADİKAL - AK Parti Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner katıldığı bir TV programında Kabataş olayı hakkında konuştu. Metiner Gezi olayları sırasında Kabataş’ta başörtülü bir kadına saldırıldığı yönündeki iddialara ilişkin o dönemin bazı polis müdürleri tarafından kandırıldıklarını söyledi.

Mehmet Metiner şunları söyledi: "Ben izlediğimi söylemedim mesela. Ama katıldığım TV programlarında bu görüntülerin var olduğunu söyledim. Niye var olduğunu da açıkladım. Çünkü biz iktidar partisiyiz. Biz emniyet müdürlerimizi ararız ilgili birimlerimizi arar sorarız.  Deriz ki ‘bu görüntüler var mı?’ O dönemin paralel müdürleri bu görüntülerin elimizde olduğunu söylediler. Biz de meğer namert olduklarını bilmeden onların söylemiş oldukları söze itibar ederek ‘evet bu olayın görüntüleri var’ dedik. Ben dedim ben… Gerçek böyle itiraf edilir. Ben izlediğimi söylemedim. Ama izlediğini söyleme yalanı üzerinden bir algı oluşturulmaya çalışılmışsa, bugün tırnak içinde gerçeğini açıklıyorum üzerinden de başka bir algı başka bir operasyon yapılmak isteniyor."


  http://www.radikal.com.tr/1321997132199713

  YORUMLAR
  (13 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Aldatıldık Aldatıldık...nereye kadar be yaaa. - user690492

  TV'deki konuşmalarını izlememiş olsam, yiyeceğim yalanını, ''Men Dakka Dukka''

  millet yerse - user1002376

  "namert polis müdürleri bizi kandırdı" çıkışı, bir yığın yandaş yazarın aklına niye gelmemiş acaba. Metiner'in çıkarımları için şapka çıkartıyorum. Yandaş yazarlarda yavaş yavaş "kandırıldık" moduna dönebilirler. Tabi millet yerse!

  pes artık. - user1002376

  Basit bir özür dilemek bu kadar zor mudur? Metiner in çıkış yolu için pes artık!

  Hayal - user452215

  Hayaldi gerçek oldu. Sayın Metiner "Büyük Yalanın" yalan olduğunu kabul etti. Ama patronu onun defterini dürecek, o daha bunun yalan olduğunu kabul etmedi!!

  çoluk, çocuk vekil olursa - genco940

  hiç şüpheniz olmasın birileri gibi ikide bir kandırıldık diye ortaya çıkar ve hatta ağlar, mızıklanır. Başında söylediğimiz için tekrar etmeye gerek yok çocuk musunuz diye. Affedersiniz ama bunları bilerek mi seçiyorsunuz, yoksa ağaları seçti diye oylayıp mecburen kabul mü ediyorsunuz. Yoksa sizde mi kandırılıyorsunuz ne dersiniz.

  Oturup derin derin düşünüyorum.. - user1036173

  Şu memleketin haline bakarak oturup derin derin düşünüyorum. Hep bir düşman oldu karşınızda sayın metiner. Dün askerdi, sonra faiz lobisi, sonra paralel. Utanıyorum bu ülke vatandaşı olmaktan. Yalanla dolanla talanla vasıfsız, çobanlığı bile beceremeyecek kapasitedeki insanlar tarafından yönetiliyor. Olayın vahametini yandaş haberleri izlerken daha vahim görüyorum.. 75 milyon böyle kandırılmaz. Elbet birgün zurnanın zırt dediği yer gelecek. O zaman bu ülkede neler olacak bilmiyorum.

  SEN Mİ BİR KUYUDASIN, YOKSA KUYU MU SENİN İÇİNDE? - Ali Karatay

  Kim bu seni kandıran "namert paralel polis müdürleri", isimleri ne? Neden açıklamıyorsun? Çünkü, bu da, Kabataş yalanındaki suçunu örtmek için uydurduğun bir diğer yalan. O yalanı bu yalanla açıklamaya çalışıyorsun, eminim çok yakında bu yalanı da başka bir yalanla açıklamaya çalışacaksın. Nasıl bir dipsiz kuyuymuş bu yahu?