Melih Gökçek göz yaşlarını tutamadı

Melih Gökçek göz yaşlarını tutamadı
Melih Gökçek göz yaşlarını tutamadı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı protestolarıyla ilgili iddiaları dile getirdiği programda göz yaşlarına hakim olamadı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gezi Parkı protestolarıyla ilgili iddialarını TRT Haber yayınında dile getirdi. Duygusal anlar yaşayan Gökçek, "Gözlerim yaşarıyor ama hırstan" dedi.

Gökçek’in duygulandığı anlardaki ifadeleri:

Güçleri bize yetmez. Allah’tan başka hiç kimseden de korkmayız. Bunu da bütün dünya bilsin. Ben 65 yaşındayım. Normal bir insan ömrü 63 yıl. İki yıl fazlam var. Bütün Türkiye de benim gibi düşünüyor. Bunu da Rabbime olan sevgimden dolayı. Yani şu anda belki gözlerim yaşarıyor ama hırstan yaşarıyor. Bize kimsenin gücü yetmez Allah’tan başka. Bazıları diyor ki ‘yapmayın etmeyin sizi öldürürler’. Kainat bir araya gelse, Allah dilemedikçe bize bir şey olmaz. Biz buna iman etmişiz. İman etmeyen insan için bunun hiçbir önemi yok. Başabkanımız da buna güveniyor, Türkiye de buna güceniyor.

 

 

Melih Gökçek'ten Twitter'ı sallayan video

Melih Gökçek ve Redhack arasında hashtag savaşı

Melih Gökçek: Suikastler olabilir


  http://www.radikal.com.tr/1139020113902025

  YORUMLAR
  (25 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  pes artık !!! - derreda

  bu kadar oportünist, bu kadar medya maymunu bir insan daha var mıdır acaba bu ülkede? adam resmen gündemde kalmak için çırpınıyor. haftalardır yapılan onca devlet zulmünü görmüyor da zalim vay beni vurabilirler diye gözyaşı döküyor, mazlumu oynuyor.

  Sen geç bu mavraları. - ganjml

  Konuya gel hele,hani şu son seçimde son adaylığım bitireceğim projelerim falan var diyordun ya ne oldu,bi daha bi daha vala vala bu son diyorsun şimdi,öyle mi,işler daha bitmemiş anlaşılan da şu gezi direnişinde başbakanın gözüne girip ankara halkına bir dört yıl daha zulüm etmek için en sonunda ağladın ya bize de tatar ramazanın meşhur sözünü söylemek kalıyor; daha bu kadar yetti taş kesil lo.

  Melih Gokcesiz gun var mi - radi11

  hele o resimler? acaba bu gazetenin de mi sponsor?

  Emeklilere ağlamıştır - user1141247

  Emekli olabilmek normal insanlardan iki yıl daha fazla çalışarak yaşamak gerektiğini anlayınca üzüntüden tutamamış olabilir kendisini..

  Timsah Gözyaşı - Hayal Denizi03

  Bunların hepsi koltuk gözyaşı. Seçimlere az kaldı ya! Nasıl etkileyecek Murat Hüdavendigar'ı? Bir dönem daha nasıl aday olacak? Ne günlere kaldı bu millet ve kimin elinde şu mukaddes devlet!

  kimsenin gücü - karamsar murat

  aklıma taksimden bir duvar yazısı geldi: ''Güçsüzsünüz demedik, zalimsiniz dedik''

  Allah? - kullaniciadlikisi

  e bizim de allahtan korkumuz yok, hem kimseyi de öldürmedik? yalan iftiramız da yok. yoksa biz yanlış mı biliyoruz? herkesi vatan haini ilan eden, ırkçı, yalancı, iftiracı insanları Allah daha mı çok seviyor? yaşa yaşa yargılandığuın günleri de göreceğiz.