Melih Gökçek, Hüseyin Aygün'e 'gay mısın' dedi, Cemil İpekçi'yi kızdırdı

Melih Gökçek, Hüseyin Aygün'e 'gay mısın' dedi, Cemil İpekçi'yi kızdırdı
Melih Gökçek, Hüseyin Aygün'e 'gay mısın' dedi, Cemil İpekçi'yi kızdırdı
Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter'daki performansı ile gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak LGBT yürüyüşüne destek veren CHP'li Hüseyin Aygün'e 'Gay misin' diye sordu. Gökçek'e, Cemil İpekçi tepki gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Taksim'de LGBT yürüyüşüne destek veren CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün hakkında ilginç tweet'ler attı.

Gökçek, Twitter 'da 'Hüseyin Aygün sen gay mısın? Yanlış anlama, sadece merak ediyoruz. Tunceli'de de merak ediyorlarmış' dedi.

Taksim'de LGBT Onur Yürüyüşü: Alışın gitmiyoruz


Cemil İpekçi'den Gökçek'in tweetlerine sert tepki geldi:  http://www.radikal.com.tr/1139936113993624

  YORUMLAR
  (24 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ankaranın gururu Melih Gökçek - alptekin-h

  Hüseyin Aygün insan, siz nesiniz?

  . - karlıkayın

  buna oya veren ankaralıları sorgulamak gerek önce!

  bu adam ankara yı yemedi - demlicay2011

  malvarlığıda çok normal. 25 yıl çalıştı kazandı. bunumu dememi istiyorsunuz sayın radikal yetkilileri. öyleyse diyorum. ben adamın lafına işine bakmam. ekonomisine bakarım. her şeyin özünde ve altında jüstünde o vardır. bunu benden iyi siz bilirsiniz. ecevit döneminde basının ihalelere karışması türkiyede demokrasiye vurulan darbenin hası olmuştur. time gazetesi hiç elektirik ihalesine girerken duydunuzmu yada fransıs gardiyanın. duyamassınızda. ilkel bir yerde ilkel bir demokrasi yaşadığınızın farkını tarih yazacak radikal. affetmiyorum sizi.

  Nicin oy vermisler - easyrix

  Yorumlari okudum cogunluk bu politikacinin alehine yaziyor bir reporatagin da da kendisinin sadece Allahdan baska kimseden korkmadigini ifade etmisdi."Kel basa simsir tarak" Halkin oyu ile vazife alan bir yonetici halkin sesini duymak isteklerini karsilamak dir vazifesi bunun Allah' la ne ilgisi var ancak bu cumleden anlasiliyor ki kendisi bir yonetici digil sadece kabadayi ve genelde dunyada hic bir politikaci ne acima ne dini korku ne de hissleri vardir olsa o vazifeyi yapamaz

  biyikli adam - yabanci

  sevgili arkadaslar bence bir seyi unutmussunuz nufus idaresinin cinsel arastirma ve inceleme bolumu belediye bunyesinde midir degil midir?tabi ki sevgili melih(lutfen bu adin tercumesine bakin ne anlama geldigini iyi anlamak icin zira bu kelime araplarda kadinlar icin kullanilir?)bu bolumun baskani ise tabi ki arastirmasi lazim kac tane.....kac tane.....var tabi unutmadan kendi grubunu ismine gore belirlesin.her biyikli kendini erkek sanarsa.....

  Söze bakarim lafmi diye - verateyze

  Birde söyleyene bakarim, kim diye. Zazen bu insan belediye reyisimi, bakanmiyoksa Artist mi? anliyamadim. Ne günlere kaldik. Gün olur devran döner, yilan ciktigi delige girer diye bir söz vardir. bu günler gecer ama böyle dengesiz sözler in´sanlarin üzerinde , asla silinmeyen leke birakir. Ne günlere kaldik ve nerelere gidiyoruz gercekten cok üzülüyor, yemyesil olan ümütlerimi gittikce yitiriyorum.

  hepimiz İ. melih'iz - pietaa

  Melih baskan türk siyasetinde yalnız ve biricik olmayı hep arzuluyor olmalı ki; Hüseyin Aygün'ü mü kıskandı bu defa!! gay olun olmayın. dürüst değilsiniz diyoruz size...