Melih Gökçek'in eşi gözyaşlarını tutamadı

Melih Gökçek'in eşi gözyaşlarını tutamadı
Melih Gökçek'in eşi gözyaşlarını tutamadı
Ankara'nın Kazan İlçesi'nde temeli 2004 yılında Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katıldığı törenle atılan Şehitler Camisi açıldı. Açılış töreninde duygulanıp ağlayan Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, "Burada gözyaşı dökmemek mümkün değil. Onun da heyecanı var içimde" dedi.

ANKARA - Kazan'daki Şehitler Camisi'nin dün akşam yapılan açılış törenine, Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Kazan Kaymakamı Veysel Beyru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, eşi Meral Ertürk, İstanbul Fatih Cami imamı Hafız Osman Şahin, Kocatepe Cami vaizi İsmail Coşar ve çok sayıda kişi katıldı. Açılışta, temel atma törenine katılan merhum Muradiye Vakfı kurucusu, emekli vaiz Rıza Çöllüoğlu anısına mevlit okutuldu.
Hacı Bayram-ı Veli Camisi'nden getirilen Hz. Muhammed'e ait Sakal-ı Şerif'i görmek için sıraya giren Nevin Gökçek, duygulanıp ağladı. Açılışın ardından açıklama Nevin Gökçek, "Şehitler Camisi açılışı ve Rahmetli Rıza Çöllüoğlu hocamız için mevlit okutulması gibi iki önemli olay için buradayım. Gözyaşı dökmemek mümkün değil. Okunan dualar, ilahiler insanı kamçılıyor, duygularını yüzeye çıkartıyor. Yarın da Hacca gideceğim. Onun da heycanı var içimde" dedi. (dha/Hasan POLAT)


  http://www.radikal.com.tr/115485311548539

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  timsah gözyaşlarının en güzeli - demlicay2011

  ankara yetmedi bence.

  Bende aglamakli oluyorum... - Muaddib

  Bu dinciler her sokaga bir cami yapiyorlar ama okul yapmaya gelince...

  :) - capoeira

  evdede gangam dansı mı yapıyorsun.islamcılar derken dikkat edelim.bunların islamla alaksı yok.dinlere hep saygımız olsun

  Aglamak = Daha fazla Oy demektir - Dayflame

  Evet arkadaslar böylece Türkiye de 90.001 ci Cami acilmistir! Halkimiza hayirli vesile olsun. Bu ayda Devletin kasasindan doksan bin Müftünün, Doksan bin Imamin magasi verilmesi, bütün Cami giderlerin Devlet kasasindan karsilanmasi anlamina gelsede, 6 Bakanligin toplam kasasi anlamina gelsede, Durmak yok yola devam.

  Bilenler sussun lütfen... - serseriser

  Hoca kendinden geçmiş duygulu bir şekilde kafasını sallaya sallaya kuran okuyormuş... Yaşlı bir amca da dinledikçe ağlıyor, sular seller gibi gözyaşı döküyormuş... Yanındaki genç çocuk da dayanamamış sormuş "Niye ağlıyorsun amca?"... Amca "Baksana Hocaefendi ne kadar duygulu kuran okuyo evladım" deyince Genç "İyi de amcacım Hocaefendi İslam'da kadın erkek mirası nasıl paylaşır ondan bahsediyor"...

  seçim yaklaştı - gazetey

  seçim yaklaştı yine gözyaşları sel olacak. :)))))))))))))))))))))))

  temeli 2004´te atilmis - siradanbirisi

  9 yil sonra insaat tamam. Bu islamcilar ammada hizlilar.