Melih Gökçek'ten Gezi kitapçığı: Bu son olsun

Melih Gökçek'ten Gezi kitapçığı: Bu son olsun
Melih Gökçek'ten Gezi kitapçığı: Bu son olsun
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kentte gezi olaylarının yol açtığı maddi zararını ortaya koymak için bir kitapçık bastırdı.t24.com.tr'nin haberine göre Gezi Parkı olayları boyunca, göstericilere yönelik eleştirileriyle sık sık gündeme gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, şimdi de kentte yaşanan olayların maddi bilançosunu ortaya koyan bir kitapçık bastırdı. Yaşanan olaylarda belediye otobüslerine, duraklara, kaldırımlara, ağaçlara, simit tezgahlarına ve asansörlere verilen zararı fotoğraflarla anlatan kitapçık, Melih Gökçek giriş yazısıyla başlayıp ayrıntılı fotoğraflarla devam ediyor. Kitapta belediyeye ait araçların ve çevreye verilen zararın madde madde hesabı yapılarak anlatılıyor. Gezi olaylarını destekleyenler için sık sık 'Gezi Zekalılar' ifadesini kullanan, Gökçek olayların toplam zararını da yine kitapçığa eklettirmiş.
Kitapçıkta Gezi olaylarının başlangıcında atılan Memet Ali Alabora'nın 'tweet'ine de gönderme yapılıyor. Gezi Eylemine destek veren CHP 'li vekillere de kitap ta yer verildi. “Örnek olması gereken vekilin polise ağıza alınmayacak küfürler etmesi yakışmadı” şeklinde not düşülen fotoğrafta eylemlere katılan CHP'li vekiller görülüyor.


  http://www.radikal.com.tr/115810511581058

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ah be - iaaaa

  hep o fışkiye yüzünden oldu bunlar, kırılmayaydı iyiydi. ah ile vah ile...

  iflas etmiş büyükşehir belediyesinin başganı - fısıltı

  bizler en azından telafisi mümkün hasarlar yaptık,bıraktık. peki ya sizler? hadi geri getirin arkadaşlarımızı, aldığınız gözleri geri verin, yaraladıklarınızın izleri kalmayacak şekilde iyileştirin hadi. psikolojik işkenceleri silin bir belleğimizden hadisenize. en azından bir kereye mahsus ödediğimiz vergilerin nereye gideceği hakkında fikir sahibiyiz. ellerimize sağlık olsun

  Oy-Vergilerim, varlık nedenlerim! - elcndmrl

  Bu çalışma Ankara halkının hangi ihtiyacını gidermek için yapılmıştır?İçerik oluşturma, tasarım hizmetleri belediye bünyesinde çalışan teknik personel tarafından mı yoksa hizmet satın alma ile mi yapılmıştır? Bildiğim kadarı ile belediyeye ait bir matbaa yok ve baskısı işi belediye bütçenin hangi kalemine istinaden yaptırılmıştır?

  Gökçek: Asıl sen olmamalıydın. - brandywine06

  20 yıldır mahvettin Ankara'yı. Ankara sayende kent değil kasaba görünümünde.

  Siyasi ahlaksizlik - aslihancameron

  M. Gokcek'in yaptigi siyasi ahlaksizlik. Konumunu, belediye imkanlarini kullanarak kendi siyasi gorusunun propogandasini yapiyor. Bunun yasalarca engellenmis, yaptiginin da suc olmasi lazim.

  Gercekten de olmamaliydi - yorumcu-okuyucu

  Ankara'da olmamasi gereken birsey varsa o da Melih Gokcektir. Kendisi Ankara'nin basina gelmis en buyuk felakettir.

  Şark kurnazı.. - testereci

  Senin gibiler olmasaydı, zaten olmazdı..Gezi hepinizin terazisini fena bozdu, hâlâ kendinize gelemediniz!!!!