Melih Gökçek'ten olimpiyat kazası

Melih Gökçek'ten olimpiyat kazası
Melih Gökçek'ten olimpiyat kazası
Melih Gökçek 2020 Olimpiyatları oylamaları sırasında erken sevinci sosyal medyada büyük yankı buldu.

2020 Olimpiyatları'nda İstanbul 'un finale çıktığının belli olmasından sonra Melih Gökçek 'in 'kazandık tweeti takipçilerinin gündemine oturdu.

Gökçek'in "İşte bu kadar. Olimpiyatlar İstanbul'da..." tweetiyle takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı.

Bu mesajın ardından erken sevindiğini fark eden Melih Gökçek Gökçek: "İnşallah ikinci tur da bizim..." diye bir tweet daha attı.

OLİMPİYAT FATURASINI GEZİ'YE ÇIKARDI

Olimpiyat sonuçları açıklandıktan sonra Melih Gökçek'in attığı tweet de tartışma konusu oldu. Gökçek olimpiyatta kaybetmemizi Gezi eylemlerine bağladı.

İşte Melih Gökçek'in olaylı tweetleri:  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Melih Gökçek

  ,

  Tur

  ,

  tweet

  http://www.radikal.com.tr/114979611497966

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  olımpıyat - nuri cebiroglu

  olımpıyatları alabılseydık bır türk vatandaşı olarak elbette sevınecektım.fakat japonyanın almasına çok sevındım.her spor branşında dopıng kullanan bızde şıke konusunda tüm dünyaya rezıl olduk taraf olan başbakan bızde.bız önce ınsanlığı öğreneceğız,gesı parkı olaylarını günemde tutmak ışınıze gelıyor.ben bıle çok kızdığım halde gezı parkı eylemcılerıne destek vermek lazım dıye düşünüyorum.dün japon başbakanı türkıyede şıkeden dopıngden bahsederken bızım başbakanın yüzünü merak edıyordum.rusyada savaş derken arjantınde barış dıyor bunasıl çelışkııdır.bız olımpıyatları japanyoyla başbaşa kalınca japonlar kadar hak etmemız mümkün değıl.hak eden kazandı tebrık edelım.

  Bir insan hic mi sasirtmaz yahu - istanbuldanmuhendis

  2 gun once Melih Gokcek Turkiye'ye kalsa ama kazanamasi nasil tweet atar diye sorsalar, ilk basbakana tesekkur eder, sonra durumu kurtarmaya calisir, sonra da Gezi'dekilere hakaret eder derdim. Cizgisinden hic sapmiyor gercekten.

  Haklı... - eracon

  Çin haber ajansı yanıltmış onu :)

  her genç ergenin başına gelebilir.. - karabalık

  ikinci turda melih gökçek'i kaybettik.çok tatlısın başkanım ! pazar kahvaltımızın neşe kaynağı oldun :) uzun eşek oynayarak kutlama yapacağız.fotoğraflarımızı koy lütfen :) madrid'te yas ilan etmişler,türkiye bizi geçti diye..yol ver gidelim tokyo'yu ezelim :)

  Gezi 60 - AKP 36'ymış... Melih öö'le diyo... - serseriser

  Vay bee!!!... Ne büyük, ne güçlü, ne akıllı adamlarmış bu geziciler... Tek bir gösteriyle 60 - 36 gibi bir hezimetle 2.80 yere sermişler Melih'in partisini... Demek ki artık yeni dünya düzeninde 2 süper güç var... ABD ve GEZİ... İyi iltifattı, sağol Melih'çim...

  İsmin -de Hali - RadikalGokhan

  Bağlaç olan de ile ismin hali olan -de'yi ayırt edemeyen, yazamayan bir adam Türkiye'nin başkentinin belediye başkanıyken İstanbul'un olimpiyat başvurusu yapmış olması bile mucize.