Melis Ç: 'Annem gibi öleceksin' diyerek dövdü

Melis Ç: 'Annem gibi öleceksin' diyerek dövdü
Melis Ç: 'Annem gibi öleceksin' diyerek dövdü
Yeraltı dünyasının kabadayılarından Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği sevgilisi Melis Ç. konuştu. Melis Ç. "Beni döverken 'Annem gibi öleceksin' diyordu" dedi.

RADİKAL- Etiler’deki Bir restorantta tartıştığı kişilere ateş açarak kaçtıktan sonra Şişli’de 5 yıldızlı bir otel odasında yakalanan yeraltı dünyasının kabadayılarından Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, mahkemedeki sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Serbest bırakıldıktan hemen sonra, bu kez de sevgilisi olduğu öne sürülen Melis.Ç.'yi feci şekilde dövdüğü gerekçesiyle aranmaya başlandı.Hakkında savcılık tarafından yeniden yakalama kararı çıkartılan Özbizerdik ile 2.5 aydır yaşadığı aşk nedeniyle hem işinden olan hem de tehditler nedeniyle ölüm korkusu yaşayan Melis Ç. Habertürk'e konuştu. 

'SENİ ÖLDÜRECEĞİM' DİYORDU 

Cuma günü Onur Özbizerdik’in kendisini Nişantaşı’nda bulduğunu belirten 33 yaşındaki Melis Ç. yaşadıkları ile ilgili olarak,“Nişantaşı’nda yürürken Onur, sıkıştırdı ve arabaya binmemi söyledi. ‘Binmeyeceğim’ dedim ama zorla bindirdi, şoförü de yardımcı oldu. Arabayı şoförü kullanıyordu. Yanıma oturdu ve dövmeye başladı. ‘Öleceksin, seni öldüreceğim’ diyordu. Kafama ayaklarıyla vurdu. Ellerim şiş, dişim kırık, burnum kırık, dudaklarım yarık içinde... Silahını aradı bulamadı, birilerini telefonla arayarak silahını istedi. ‘Annem gibi öleceksin, o nasıl öldüyse sen de öyle öleceksin. İkinci Uğur Kılıç olacaksın’ diyordu. Şoförüne de ‘Sen de şahit olacaksın’ dedi. Kilyos’a doğru gittik. Arabadan atlamayı düşündüm ancak kapıyı açamadım. Şoförüne ‘Senin de kızların var bana yardım et’ dedim. Onur, ‘Şimdi eve gideceğiz, makas bulayım saçlarını da sıfıra vuracağım. Şimdi sessiz ol şu gömleği kafana ört kimse görmesin’ dedi.”  diye konuştu.


‘FİLMLERDEKİ GİBİ KAÇTIM’

Genç kadın bundan sonraki korkunç anları ise şöyle anlattı: “Sarıyer Konakları’na geldiğimizde de ‘Kaybedecek hiçbir şeyim yok, en fazla 30 yıl yerim’ dedi. Sürekli para verip serbest kaldığını, son serbest kalışının da 400 bin dolara patladığını söyledi. Öldüreceğinden korkuyordum çünkü silahı eve geliyordu. Can havliyle koşmaya başladım. Filmlerdeki gibi kaçtım. ‘Yardım edin polis çağırın öldürecekler beni’ diye bağırdım.

SENİ DE ŞİŞEYE OTURTACAĞIZ

Bir apartmanın kapısı açıktı, girdim. Üst kata çıktım, iki dairenin kapısına vurdum. Biri açtı, yüzümü kanlı görünce içeriye aldı. Yere yattım, ‘Polisi arayın’ dedim. Onur zillere basıyor, bağırıyordu. Annemi aramış, ‘Seni de şişeye oturtacağım, kızını git hastanelerden topla onu da seni de öldüreceğim’ demiş. Annem de ben de tehdit altındayız. Zaten kaçmasam şu an ya sakat kalmıştım ya da ölmüştüm”

ONUR İHBAR ETMEYECEĞİMİ BİLİR

Onur Özbizerdik’in kendisini ihbar etmesinden şüphelenmesi nedeniyle dövmediğini kaydeden Çakır, “Onu ihbar etmeyeceğimi iyi bilir. 17 Haziran’da yakalandığı otelden kaçtım. Bana ‘10 günden beri neredeydin, bir erkekle mi beraberdin’ dedi ve küfürler etti, sonra da dövmeye başladı ve bu hale geldim” dedi.

ÖZBİZERDİK'İN ANNESİ UĞUR KILIÇ NASIL ÖLDÜ?

Yeraltı dünyasının kabadayılarından Dündar Kılıç'ın kızı, Alaattin Çakıcı'nın eski eşi ve Onur Özbizerdik'in annesi Uğur Kılıç, 1995 yılında Uludağ?da uğradığı silahlı saldırıda öldürülmüştü.