Mersinlilere soru: Hiç size bastık mı?

Mersinlilere soru: Hiç size bastık mı?
Mersinlilere soru: Hiç size bastık mı?
Mersin'de faaliyet gösteren bir reklam ajansı, şirket tanıtımı için 3 noktadaki billboardlara küçük harflerle yaptıkları işi anlatan 'Hiç size bastık mı?' sloganlı afiş astı.

MERSİN - Yoldan geçerken billboardları görenler, yazıyı okuyunca şaşkına döndü. Kentte tartışma konusu olan reklam tanıtımıyla ilgili açıklama yapan Arkan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Evren Arkan, uzun yıllardır müşterilerinin imajları için çalıştıklarını söyledi. Arkan, "Bu zamana kadar ulusal ve yerel birçok firmaya tanıtım alanında hizmet verdik. Fakat kendi lansmanımızı hep göz ardı ettik. Bunu yaparken de kullandığımız sloganın ilk bakışta dikkat çekmesini istedik ve amacımıza ulaştık" dedi.
Arkan, ilerleyen günlerde "farklı ve çarpıcı bir lansmanla yine Mersinlileri şaşırtacaklarını" da sözlerine ekledi! (Mustafa ERCAN/DHA)


  ETİKETLER:

  Mersin

  ,

  Reklam

  ,

  yönetim

  ,

  açıklama

  ,

  hizmet

  http://www.radikal.com.tr/114655111465513

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  olmayana ergi - genco940

  mersinliler size hiç bastımı, daha ilginç değil miydi?

  Olmamış... - citizen

  Ben size öyle dikkat çekici sloganlar önerebilirim ki, bu "size bastık mı" sloganınız yerlerde sürünür.

  Aferin - X120

  Reklamlarda, erotik hatta pornografik ögeler kullanılabilir, muzır çağrışımlar yapacak dil/görüntü kullanılabilir, argo ya da sokak dili kullanılabilir. Ama bu arkadaşların sloganı bildiğiniz "küfür"dür. Yapılan iş reklamcılık değil, "erkek" terörüne taze açılım getiren ciddi ciddi edepsizliktir.