Merve bir haftadır kayıp

Merve bir haftadır kayıp
Merve bir haftadır kayıp
Antalya'da 3 Ocak günü dershaneye gönderdikleri kızları 16 yaşındaki Merve Kahraman'ın kaçırıldığını belirten Kahraman çifti, hayatından endişe ettiklerini söyledi.

RADİKAL -  Antalya 'nın Aksu İlçesi, Gebiz Mahallesi'nde oturan Güllü ve Veli Kahraman çifti, kızları Merve Kahraman'ın 3 Ocak günü dershaneye gitmek üzere evden çıktığını, sonrasında bir daha haber alamadıklarını belirtti. Olay günü kızı Merve'yi Aksu İlçesi'nden otobüse bindirip Antalya kent merkezindeki dershaneye gönderdiğini anlatan Veli Kahraman, "Kızım bir akrabamızın yanında bir süre kaldı. Daha sonra aniden ortadan kayboldu. Defalarca aramamıza rağmen kendisine ulaşamadık" dedi.

Merve'nin kaçırıldığını ileri süren Veli Kahraman, kızlarını kaçıran kişilerin isimlerini tespit ettiklerini belirterek, "Olay günü Merve beyaz bir otomobille kaçırılmış. Biz isimleri ve plakayı da tespit edip jandarma ve polise bildirdik. Ancak 6 gün geçmesine rağmen hala savcılık talimatı bekliyoruz. Bu talimat ne zaman gelecek merak ediyoruz" dedi. 

Kızının kaybolduğu günden bu yana gözüne uyku girmediğini belirten Güllü Kahraman ise gözyaşlarına boğuldu. Kızının sağlığından endişe ettiğini belirten Güllü Kahraman, "Kızım ne olursun geri gel. Biz seni çok özledik. Sensiz yapamıyoruz. Senin evlenmeni değil okumanı istiyoruz" diye konuştu.
(DHA-Bülent TATOĞULLARI)


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Uyku

  ,

  haber

  ,

  Beyaz

  ,

  jandarma

  ,

  zaman

  ,

  kent