Metrobüs şoföründen yolculara biber gazı!

Metrobüs şoföründen yolculara biber gazı!
Metrobüs şoföründen yolculara biber gazı!
Alkollü olduğu iddia edilen iki yolcuyla tartışmaya giren metrobüs şoförünün yolculara biber gazıyla müdahale ettiği belirtildi.

Avcılar -Zincirlikuyu yönünde giden bir metrobüs sürücüsü, alkollü olduğu iddia edilen iki yolcuyla yaşadığı tartışma sonrası, yolculara biber gazıyla müdahale etti. Sıkılan gazdan metrobüste bulunan diğer yolcular da etkilendi.

YOLCULAR TEPKİ GÖSTERDİ

Milliyet 'te yer alan habere göre, Avcılar-Zincirlikuyu seferini yapan metrobüse binen ve alkollü olduğu iddia edilen iki yolcu, ücret konusunda şoförle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesinin ardından metrobüsü duruduran sürücü, yanında taşıdığı biber gazıyla yolculara müdahale etti. Sıkılan gazdan metrobüste bulunan diğer yolcular da etkilendi. Metrobüsün durağa yanaşmasıyla kendilerini dışarı atan yolcular, biber gazı sıkan şoföre tepki gösterdi. Metrobüs seferlerinin de aksamasına sebep olan olay sonrası alkollü olduğu belirtilen iki yolcu olay yerinden kaçarken, şoför çağrılan polislere ifade verdi.


  http://www.radikal.com.tr/115216911521698

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bauhaus. - Clear

  Bildiğim kadarıyla,Alman şirketi değil mi? Üstelik yapı malzemelerine odaklanmış bir şirket,değil mi? Alışveriş de yapmıştım,oradan biliyorum.Demek biber gazı da satmaya başlamış,öyle mi? Benim alışveriş yaptığım yıllarda böyle bir satış yoktu.Polis kapalı ihaleyle alıp stoklarken,yani ortalıkta satış söz konusu değilken,Bauhaus acaba ne zaman biber gazı satışına başlamış? Çok manidar geldi bana,üzerinde düşünmek lazım,değil mi?

  Biber gazi serbest - kujo84

  Biber gazi savunma amacli kullanilabilir.Tasinmasi serbesttir ve bu sekilde kalmalidir.En basit bir kavgada bile adam olduruldugu bir ulkede savunma icin de bu tarz oldurucu olmayan yontemlerin kullanimi serbest olmali.Ozellikle bayanlarin tumunun yaninda tasimasini tavsiye ederim.

  clear adli arkadasa cevap - unifiedquarks

  ulu orta yerde satiliyor arkadasim. bauhaus da var

  devlet kafası - ronahihezar

  devleti hükümeti en ufak bir olayda biber gazını boşaltıyorsa vatandaşının üzerine devletin soförü de aynısını yapar.başka da bisey beklememeli. toplumu biber gazıyla terbiye etmek isteyen zihniyetten çiçekle müdahale etmesini beklemiyordunuz değil mi ?

  YOLCULARIN HAYATINI TEHLİKEYE SOKMUŞTUR - pispor

  Sürücülerin yolcular ile kavga etmesi gerekmez ancak yolcuları indirir öyle müdahale etme hakkı vardır aksi halde sürücü yolcuların hayatını tehlikeye atmıştır burada sürücü suç işlemiştir

  O kadar reklamı yapıldı ki.. - citizen

  Şoför efendi ben de sizdenim demiştir polislere. Nedir bu böyle. Nerdeyse aklına esen herkesin çantasında, cebinde biber gazı. Yakında bir gaz maskesi alan herkese yanında biber gazı bedava verilecek.

  Ne güzel memleket - X120

  Süpermiş! Artık memleketçe tekme tokat, küfür hakaret yerine biber gazı kullanacağız galiba. Yalnız bu gaz biraz kontrolsüz, etraftaki diğer insanları da etkiliyor. TÜBİTAK'ın üstün nitelikli bilim insanları, güdümlü biber gazı yapabilirlerse süper olur. Kişisel kullanım için portatif TOMAlar üzerinde de çalışılabilir.