Metrobüste korku dolu anlar! Şoför bıçaklandı

Metrobüste korku dolu anlar! Şoför bıçaklandı
Metrobüste korku dolu anlar! Şoför bıçaklandı
Bahçelievler'de bir kişi kapıyı sürekli açıp kapattığı gerekçesiyle metrobüs şoförüyle tartıştı. Kısa sürede alevlenen kavgada şoförü bıçakla yaralayan saldırgan kaçmaya çalışırken yakalandı.

RADİKAL- Bahçelievler'de bir yolcu, tartıştığı metrobüs şoförünü bıçakla yaraladı. Metrobüs aracı Şirinevler durağına yanaştığı sırada yolculardan N.H (46) ile şoför E.Ö arasında tartışma çıktı. N.H, önünde durduğu ön kapıyı sürekli açıp kapadığı gerekçesiyle tartıştığı şoförü bıçakla karın boşluğundan yaraladı.

ŞOFÖRÜN HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Metrobüs şoförü, ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmayan şoförün sabaha kadar müşahede altında tutulacağı öğrenildi. Saldırgan N.H, olayın ardından polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Avcılar yönüne gerçekleştirilen metrobüs seferleri olay nedeniyle bir süre aksadı.

(AA)

 

 


  http://www.radikal.com.tr/135813813581382

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Koruma duvari - user559067

  Metrobuslerde sofor mahaline kirilmaz camdan veya plexiglass tan bir seffaf koruma duvari yapilmasi gerekli . Devamli yolcularin agrasif hareketlerine maruz kalmaktan korunurlar .

  Şiddet toplumu??? - user947751

  Ormanda yaşıyoruz, herkesin üstünde bir kesici delici alet var, çoluğunuza çocuğunuza eşinize dostunuza sahip çıkın, bu tür tartışmalarda herkese sabır ve sakinlik diliyorum, ciğeri beş para etmez birisi yüzünden hayatınızı karartmanıza gerek yok.