Milli Eğitim'den 'Sirk' uyarısı: Bikinili kadınlar var gitmeyin

Milli Eğitim'den 'Sirk' uyarısı: Bikinili kadınlar var gitmeyin
Milli Eğitim'den 'Sirk' uyarısı: Bikinili kadınlar var gitmeyin
CHP'li Ramis Topal, Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, okul öncesi öğrencilerin ücretsiz biletle gönderileceği sirk gösterisi için 'bikinili kadınlar var, gitmeyin' uyarısı yaptığını iddia etti.

CHP Amasya milletvekili Ramis Topal, Amasya’da geçtiğimiz hafta velilere telefon ve sms yoluyla ulaşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin okul öncesi çocukların gideceği bir sirk gösterisi için “Gitmenizi uygun görmüyoruz, gösterideki kadınlar tayt ve bikini giyiyor” uyarısında bulunduğunu ileri sürdü.

Topal, Bakanı Nabi Avcı’nın yanıtlaması istemiyle sunduğu soru önergesinde, “Özel bir sirk geçtiğimiz pazar günü Amasya’da bir gösteri düzenlemiştir. Bu gösteri için Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü okul yönetimlerine okul öncesi öğrencilerinin faydalanması için ücretsiz bilet dağıtmıştır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü okullardan bu biletlerin toplatılmasını istemiş ancak ailelere dağıtılan biletlerin toplatılamaması üzerine velilere telefon ve mesaj yolu ile iletişime geçerek bu gösterinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygun görülmediği mesajı iletilmiştir” iddiasını dile getirdi. (Milliyet)


  http://www.radikal.com.tr/116292011629208

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bikini yerine çarşaf giydirin olsun. - Antipas

  Efendim hem bilet dağıtıyorsunuz hem de dağıtılan biletleri bikinili kadınlar var diye toplamaya çalışıyorsunuz! Olur mu canım sizler ustanın bürokratlarısınız. Sizlere düşen de usta gibi davranmanızdır. Nasıl mı niçin biletleri toplatmaya ya da insanları telefonla caydırmaya çalışıyorsunuz ki, sirkteki bikinili "bayanlar" kaç kişi ki sirk yetkililerinden rica ediverin gösterilerini çarşaf giyerek yapsınlar bitsin efendim, daha güzel olmaz mı?

  YAVAŞ YAVAŞ - pispor

  git gide Afganlaşıyoruz zaman gelecek sirk bu ülkeye girmesi bile yasaklanacak Emperyalizm din ile ülkeleri sömürüyor bakın tüm radikal İslamcı örgütleri besleyen yetiştiren ABD emperyalizmin para babaları da Siyonizm ABD ye şeytan İsraili haritan sileceğiz diyen Müslüman ülke liderleri bu güne kadar bir tek İsrailliyi bir Amerika liyi öldürdülermi hep islam kendi içinde savaşıyor son 20 yılda iki milyon Müslüman iç savaşlar ve dış müdehaleler sonucunda öldü halen Libya,Mısır,Suriye,Irak İran Pakistan Afganistanda ortlama günde 500 e yakın Müslüman Müslümanlar tarafından öldürülüyor.

  aman Allahım... - _poseidon_

  Bu bir felaket... Ya giden olduysa!!

  aklı fikri belden aşağı olan bürokratlar - tekavutgedikli

  Yanında çalışan mili eğitim görevlilerini işten atamayacak kadar aciz fakat ilkokul öğrencisinin sirk çalışanlardan etkileneceğinde emin seviyesiz insanlar. Sizin gibileri kandırmak ne kadar kolay. Cennetinizde 16 yaşında bakireler ve her sabah onlar tekrar bakire ve hatta size de 80 erkek gücü verilecekmiş. O yüzden aklınız fikriniz bu kadar kıt. Zaten burada içmenizin anlamı yok öte dünyada nehirlerden şarap akacak mış. Bazen Angoladakilere hak vermek geçmiyor içimden ama nalet olsun içimdeki demokrasi anlayışından insnlık onurundan.

  bak bikiniden zarar gelmez ama Şu yobazlıktan çok zarar gelir - firatline

  bak bikiniden zarar gelmez ama Şu yobazlıktan çok zarar gelir..Şu sakkalı erkgenlerden zarar çok geliyor...Bir cinsellik konusunu araştırın en fazla cinselliğe aç olan Ortadoğu ülkleri...hemde en fazla Taciz tecavüz.ens ilişkiler.ortadoğda daha sık görürülüyor...yani siz Ahlaksızsanız ve kişiliğizde bu varsa...bence on suya batırsalar yinede günde 4 kez namaz kılsanız dahi helallenmezsiniz..Ama siz Ahlaklıysanız emin olun herhaliyle heryerde..hangi dinden olursanız olun....Ahlaklı insan sizsniz...

  Evet sirklere gidilmemeli !! - sblgngr

  Ama bikinili kadın olduğu için değil, hayvanlara işkence yapılarak gösteriler hazırlandığı için.

  ... - alp dundar

  yakında HELAL sirkte icat eder bunlar:)) Unutmadan, ilk fırsatta değişmesi gereken kadrolar MEB dedir. Not alalım lütfen...