Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi

Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi
Trabzon Atatürk Köşkü'nde hatıra fotoğrafı çektiren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, gazetecilerden fotoğrafları mailine atmalarını isterken söylediği, ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere neden oldu.

TRABZON - Trabzon'da Atatürk Köşkü'nü ziyaret eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, gazetecilerden fotoğrafları mailine atmalarını isterken söylediği, ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere neden oldu. 

Milli Savunma Bakanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Trabzonspor'la Sivasspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final karşılaşmasını izlemek üzere bu akşam Trabzon'a geldi. Bakan Yılmaz,Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve bazı Sivassporlu yöneticilerle birlikte kentte bulunan Atatürk Köşkü'nü ziyaret etti. Köşkün kapısında beraberindekilerle hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Yılmaz, gazetecilerden fotoğrafı mail adresine atmalarını isterken dil sürçmesi yaşadı. Fotoğrafı çektirdikten sonra gazetecilere dönen Bakan Yılmaz'ın, "Resmi bana kim gönderecek arkadaşlar. ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere yol açtı. Bakan Yılmaz, hemen hatasını düzeltti. Bakan Yılmaz bir süre Atatürk Köşkü'nü gezip yetkililerden bilgi aldıktan sonra Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na hareket etti. 


Fatih TURAN / DHA


  http://www.radikal.com.tr/113272611327266

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Türkiye - bisushuzurver

  E yarın, ''türkiye islam devleti, oha pardon ne islam devleti,cumhuriyet cumhuriyet, hah adı gelmedi'' dediklerinde de güleriz.

  DERVİŞİN FİKRİ - m.rozbilen

  Dervişin fikri neyse zikri de odur.

  Allah söyletmiş... - Sömsöm Yarim

  Kendi suçu yok; Allah adamın gönlünden geçeni söyletmiş...

  bu adamlar alman mersedesine biniyor işte. - demlicay2011

  açılış tören ziyaret yolluk harcırah. keyfini sür bakalım. işleri derin devlet cia ve mit yapsın. güzel hayat. bir de dil sürçmese iyi olacak ama boşver millet bir günde unutur. neleri unutmadıki. 12 yıl önce meclisten çalınan derileri unutmadım ben. böyle bir meclis işte. gerisini siz düşünün.

  ... - optikbaykus

  garipsemeyin. zira fikri neyse zikri de o.

  ... - user1107643

  Gönlünden geceni söylemis!