Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi

Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bakanlığının adını söyleyemedi
Trabzon Atatürk Köşkü'nde hatıra fotoğrafı çektiren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, gazetecilerden fotoğrafları mailine atmalarını isterken söylediği, ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere neden oldu.

TRABZON - Trabzon'da Atatürk Köşkü'nü ziyaret eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, gazetecilerden fotoğrafları mailine atmalarını isterken söylediği, ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere neden oldu. 

Milli Savunma Bakanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Trabzonspor'la Sivasspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final karşılaşmasını izlemek üzere bu akşam Trabzon'a geldi. Bakan Yılmaz,Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve bazı Sivassporlu yöneticilerle birlikte kentte bulunan Atatürk Köşkü'nü ziyaret etti. Köşkün kapısında beraberindekilerle hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Yılmaz, gazetecilerden fotoğrafı mail adresine atmalarını isterken dil sürçmesi yaşadı. Fotoğrafı çektirdikten sonra gazetecilere dönen Bakan Yılmaz'ın, "Resmi bana kim gönderecek arkadaşlar. ismet.yılmaz@milli selamet, ne milli selameti yaa" sözleri gülüşmelere yol açtı. Bakan Yılmaz, hemen hatasını düzeltti. Bakan Yılmaz bir süre Atatürk Köşkü'nü gezip yetkililerden bilgi aldıktan sonra Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na hareket etti. 


Fatih TURAN / DHA