Milyoner çiftçi, kimseyle görüşmüyor

Milyoner çiftçi, kimseyle görüşmüyor
Milyoner çiftçi, kimseyle görüşmüyor
Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde sayısal loto çekilişinde 6 rakamı bilerek büyük ikramiyenin sahibi olan çiftçi Mestan Kocatürk'ün ikramiyesini alarak köyüne sıfır plakasız lüks ciple geri döndüğü öğrenildi.

MANİSA - Milyoner çiftçi Kocatürk'ün, Çavuşlar köyündeki evine akraba, dost ve yakınları ile komşuları tarafından ziyaretçi akınına uğruyor.

Milyoner çiftçinin babası Çetin Kocatürk, oğlunun basında yer alan bazı haberler nedeniyle bir süre kimseyle görüşmeme kararı aldığını, oğlunun aldığı kararı ailecek uygulayacaklarını ve kimseyle görüşmeyeceklerini söyledi.

Öte yandan, milyoner çiftçinin akşam saatlerinde eve geleceği öğrenildi. Evlerinin önüne nöbetçi koyan aile ne yakından ne de uzaktan görüntü ya da fotoğraf çekilmesine izin vermiyor.

Gece evin önünde plakası henüz çıkarılmamış sıfır lüks marka cip gören köylüler ise, milyoner çiftçinin köyüne geri döndüğü şeklinde belirttiler.

Mestan Kocatürk, geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan sayısal loto çekilişinde 6 rakamı bilerek yaklaşık 3,5 milyon liranın tek başına sahibi olmuş, bugüne kadar parayı almaya gitmemişti. (aa)


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Sayısal Loto

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Akşam