Minik Tayyip altı gün sonra bulundu

Balat ormanında kaybolan altı yaşındaki otistik çocuk, altı gün sonra bulundu. Merkez Nilüfer ilçesinde yaşayan beş çocuklu Gökbel ailesi, piknik için Geçit Mahallesi'ndeki Balat ormanına gitti.

BURSA - Balat ormanında kaybolan altı yaşındaki otistik çocuk, altı gün sonra bulundu. Merkez Nilüfer ilçesinde yaşayan beş çocuklu Gökbel ailesi, piknik için Geçit Mahallesi'ndeki Balat ormanına gitti. Aile yemek yerken top oynayan altı yaşındaki Tayyip kayboldu.
Polisin sürdürdüğü çalışmalarda günlerce sonuç alınamadı. Ormana beş kilometre uzaklıktaki Dağanköy'de oturan Muteber Aydın ve oğlu
Alim Aydın dün tarlalarını sürerken, çalılıklar arasında bir çocuk fark etti. Anne-oğul, baygın haldeki çocuğu, Organize Polis Merkezi'ne götürdü. Akşemseddin Çocuk Hastanesi'ne kaldırılan Tayyip'e ilk müdahaleyi yapan başhekim yardımcısı İbrahim Hacıoğlu, "Uzun süre aç ve susuz kaldığı için böbreklerinde yetersizlik belirledik" diye konuştu. Tayyip'in yoğun bakım ünitesinde annesi Rabia Gökbel'e söylediği ilk söz, "Anne karnım aç" oldu.


    http://www.radikal.com.tr/7481507481500

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.