Misbah Demircan: Gezi eylemleri geride kaldı

Misbah Demircan: Gezi eylemleri geride kaldı
Misbah Demircan: Gezi eylemleri geride kaldı
İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ziyaret için geldiği Erzurum'da yaptığı açıklamada Gezi Parkı olaylarının sona erdiğini ve her şeyin geride kaldığını söyledi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile İstanbul ’dan gelen 16 kişilik Ak Parti ilçe teşkilatı için AK Parti İl Başkanlığı tarafından Palandöken İlçesi'ndeki Şehitler Parkı'nda bir kahvaltı verildi. Erzurum’un Aşkale, Pasinler, İspir ve Pazaryolu ilçelerini 2 günde gezecek olan Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nda yaşayan Erzurumlularla köylerinde bir arada olmak için yola çıktıklarını bildirdi.

Beyoğlu’nun yerli yabancı misafirleri ağırlayan bir dünya kolonisi olduğunu anlatan Demircan, Gezi parkı olaylarıyla ilgili gazetecilerin sorusunu şöyle yanıtladı:

'BUNLARIN HEPSİ GERİDE KALDI'

"Beyoğlu her zaman gündemde olan, her türlü etkinliğin gerçekleştiği bir mekan. Dolayısıyla bu tip protestolar hep Taksim Meydanı'nda oldu ve oluyor. Tabi bundan sonra da yine kendi sesini duyurmak isteyenler olacaktır. Beyoğlu zaten böyle bir yer. Bugüne bir etkisi var mı peki? Hayır, bugün hayatımıza devam ediyoruz. Belki bir dönem iş maksadını aştığı için Beyoğlu bundan üzüntü yaşadı. Zarar gördü ama bunların hepsi geride kaldı. Yine geleceğine ve güzel günlerine bakıyor."

Haziran ayında bir TV programına konuk olan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, kendisine sorulan "Bundan sonra Beyoğlu'nda neler olacak" sorusunu anlamsız bulmuş, hatta yayını bitirmeyi teklif etmişti. Canlı yayında olduğunun bilincinde olmayan Demircan, spikerin kendisini uyarması üzerine şaşkınlığını gizleyememiş ve bu görüntüler internette izlenme rekorları kırmıştı.


  http://www.radikal.com.tr/114745611474566

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Nerelerdeydin bayım. - citizen

  Gezi direnişi bitti diye mi saklandığın delikten çıktın Bay Misbah. Ya yeniden başlarsa gene saklanacak mısın.

  olmamış gibi - nilgunm

  Bi şey olmamış gibi yapmak sorunları çözmez, biriktirir. ne kadar birikirse de o kadar büyük patlama olur. bunu 3 yaşındaki çocuklar bile biliyor.

  Süs - X120

  Eylemlerde ortalık inlerken Beyoğlu Bel.Başkanı olan bu abi hiç görünmedi piyasada. Ne çıkıp iki laf etti, ne bir girişimde bulundu. Kendisi belediye başkanı değil, Akape'nin süsü sanırım. Son paragrafta bahsedilen videoyu izlemeyen varsa izlesin. Misbah Demircan o videodaki kadardır, ne eksik ne fazla.

  Başkan - ataonur

  Kod adı Pollyanna...

  Sen öyle san bakalım! - Pe@ce

  Sen öyle zannet, her şey yeni başlıyor efendi; iki hafta feleğiniz şaştı, ne yapacağınızı şaşırdınız, insanların sırtında sopa kırmaktan başka elinizden bir şey gelmedi, şimdi de üzerini kapatmaya çalışın bakalım! Ama şunu aklınıza iyi sokun, attığınız her adımda, yaptığınız her icraatta artık gözlerimiz üzerinizde; Gezi sizin kabusunuz olacak, ona göre siyâset yapmayı öğrenin, rövanşizmi bırakın, yoksa Gezi kat kat olur sokakları, parkları, bahçeleri yutar. Kulağınıza küpe olsun!

  .... - No_Pasaran

  Baş diktatörleri salya sümük ağlarken bu adam pişmiş kelle gibi gülmeye utanmıyor mu?