Modellerin kral ve kraliçesi seçildi

Modellerin kral ve kraliçesi seçildi
Modellerin kral ve kraliçesi seçildi
İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen 2010 En İyi Model Yarışmasını erkeklerde Erhan Kocatürk, bayanlardaysa Özge Güngörür kazandı.

İZMİR -Kadın ve erkeklerde toplam 24 modelin dereceye girmek için mücadele verdiği 2010 En İyi Model Yarışmasında, katılımcılar Ertan Kayıtken’in hazırladığı "Sil Baştan" isimli kıyafetleri davetlilere tanıttı.

Yarışmanın sunuculuğunu Serkan Şenalp ile Billur Kalkavan yaparken, jüri üyesi olan Fatih Ürek sevilen şarkılarını seslendirdi.

Jüri başkanlığını ünlü modacı Ertan Kayıtken’in yaptığı yarışmada, Ayşe Hatun Önal , Öner Evez, Zeynep Tunuslu, Nihat Odabaşı, Ekin Türkmen, Selda Car ve Fatih Ürek en iyi modeli belirlemek için puan verdiler.

Yarışmada kadınlarda Özge Güngörür birinci olurken, ikinciliği Melis Semerci, üçüncülüğü İlaydan Ejesit kazanırken, erkeklerdeyse sıralama Erhan Kocatürk, Doğuş Yazıcı ve Harun Kütükçüoğlu’ndan oluştu.

"En İyi Fotomodel" kategorisinde Tuğçe Dişibeyaz ile Özgün Öztürk’ün birinci olduğu yarışmada, "Geleceğin Mankeni" kategorisinde Gizem Özincegedik ile Coşan Sürüm ödül kazanan isimler oldular.

Yarışmayı düzenleyen şirketin sahibi Akif Örük yaptığı açıklamada, yarışmanın 10 yıldır gerçekleştirildiğini belirterek, "10 yılda moda dünyasına yetiştirdiğimiz birçok isim var. Demek ki biz doğru hedefte ilerliyoruz. Bu organizasyonun daha büyüyüp gelişmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Birinciliği kazanan arkadaşlarımızı yurt dışında tatil bekliyor. İkinci olanlar ise Çeşme’de tatil yapacaklar. Diğer arkadaşlarımız ise çeşitli sponsorlardan çeşitli hediyeler kazanacak" dedi.(aa)


    ETİKETLER:

    İzmir

    ,

    Ayşe Hatun Önal