Motorla veda turu atarken üç ölüm

'Tehlikeli' diye sattığı motosikletle veda turu atan 29 yaşındaki Mustafa Bahar, minibüse çarparak yaşamını yitirdi. Mustafa Bahar ile birlikte çarptığı minibüste bulunan iki genç kız da öldü.

ADANA - 'Tehlikeli' diye sattığı motosikletle veda turu atan 29 yaşındaki Mustafa Bahar, minibüse çarparak yaşamını yitirdi. Mustafa Bahar ile birlikte çarptığı minibüste bulunan iki genç kız da öldü.
Adana'da motosiklet sevdasıyla tanınan Mustafa Bahar, yakınlarının tehlikeli olduğunu söylemesi üzerine motosikletini bir süre önce arkadaşına sattı. Ancak Bahar, önceki akşam motosikletine son kez binmek için arkadaşından ödünç aldı. Seyhan Baraj Gölü üzerinde bulunan Çatalan Köprüsü'nde gezintiye çıkan Bahar o sırada köprüden dönüş yapan minibüse ortadan çarptı. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen motosiklet, minibüsün içine girdi. Kazada, motosiklet sürücüsü Bahar ile minibüste bulunan 17 yaşındaki Deniz Şimşek ve 21 yaşındaki Seçil Kusanç yaşamını yitirdi. Minibüs sürücüsü Sercan Kusanç ile 47 yaşındaki Aysel Şimşek, kızı 23 yaşındaki Derya Şimşek yaralandı. Yaralılar Çukurova Devlet ve Numune hastanelerine kaldırıldı.