Motosiklet nikahtan çıkanların arasına daldı

Motosiklet nikahtan çıkanların arasına daldı
Motosiklet nikahtan çıkanların arasına daldı
Maltepe'de nikahtan çıkanların arasına dalan motosiklet ölüm saçtı. Motosikletin çarptığı anne öldü, kızı ve yakını ise yaralandı.

İstanbul Maltepe sahilyolunda meydana gelen kazada nikahtan çıkan anne, kız ve bir yakınlarına motosiklet çarptı. Kazada anne hayatını kaybederken kızı ve yakını yaralandı. Anneden geriye nikahta giydiği kırmızı ayakkabıları kaldı...

Kaza saat 14.30 sıralarında Küçükyalı Evlendirme Dairesi önünde meydana geldi. Bir yakınının nikahından çıkan Hale Çakıcı, yanında kızı Damla Çakıcı ve akrabası Selma Halıcı'yla birlikte sahilyolunda yolun karşı tarafına geçmek istedi. İddialara göre, bir otomobille yarışan motosiklet sürücüsü, Hale Çakıcı ve kızı Damla ile akrabalarına çarptı. Çarpmanın etkisiyle üç kişi yola savrulurken motosiklet sürücüsü de yaralandı.

GERİYE KIRMIZI AYAKKABILARI KALDI

Kazayı gören vatandaşlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Hale Çakıcı'nın hayatını kaybettiği tespit edildi. Damla Çakıcı ve halası Selma Halıcı ise ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Üzerinde plakası bulunmayan motosikletin sürücüsü de hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Hayatını kaybeden Hale Çakıcı'nın cesedi polis ekipleri tarafından ceset torbasıyla örtülürken, cesedinin hemen yanıbaşında nikahta giydiği kırmızı ayakkabıları geriye kaldı. Hale Çakıcı'nın bir yakını kazayla ilgili olarak, "Nikahtan çıkıp eve gitmek isterlerken motosikletle düğün arabası kapışmış, motosiklet burada vuruyor" diye konuştu.

Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı. DHA