Motosikletten düşen kız yolda parça parça oldu

Kız arkadaşıyla içki içtikten sonra motosikletiyle yola çıkan Tufan Bal kız arkadaşının araçtan düştüğünü fark etmedi. 20 yaşındaki Özlem Yolcu, yoldan geçen arabaların altında kalarak öldü.

İSTANBUL - Kız arkadaşıyla içki içtikten sonra motosikletiyle yola çıkan Tufan Bal kız arkadaşının araçtan düştüğünü fark etmedi. 20 yaşındaki Özlem Yolcu, yoldan geçen arabaların altında kalarak öldü.
Beylikdüzü'nde sabaha kadar içki içen Tufan Bal ise Özlem Yolcu daha sonra Bal'ın Küçükçekmece'deki evine gitmek üzere yola çıktı. Motosiklete binen çift, yolda alkol almaya devam etti. Bu arada arkada oturan Özlem Yolcu, E-5 karayolu üzerinde bariyerlere çarpan motosikletten düştü.
Arkadan gelen onlarca aracın çarpmasıyla Yolcu yaşamını yitirdi. Tufan Bal'sa evine döndü. Polis, ceset parçalarının yanında bulunan çantanın
içinden Yolcu'ya ait kimliği buldu. Yolcu'nun cep telefonu incelenerek Bal'a ulaşıldı. Gözaltına alınan Bal, gece alkol aldıklarını, yolda giderken bariyerlere çarptığını belirtirken, kız arkadaşının düştüğünü fark etmediğini söyledi.