Muratpaşa 1 Mayıs için buluştu

Muratpaşa 1 Mayıs için buluştu
Muratpaşa 1 Mayıs için buluştu
Muratpaşa Belediyesi'nin tüm çalışanları, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için kent meydanında buluştu. Çalışanlara seslenen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Sizlerle birlikte ne kadar çok çalışırsak çalışalım, mutluyum, onur ve gurur duyuyorum" dedi.

RADİKAL - Muratpaşa Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü, belediye hizmet binası yanında bulunan kent meydanında kutladı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye çalışanlarının 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı. Belediye çalışanlarına kırmızı karanfil veren Başkan Ümit Uysal, "Biz bir onuru, şehre hizmet edebilme onurunu hep birlikte yaşıyoruz. Bir kentte, bir insan topluluğuna, çocuklarımıza, çocuklarımızın geleceğine hizmet etme şansı yakalamışız. Dünyada az rastlanılacak bu şansı; Antalya gibi bir kentte, Muratpaşa'da yakalamışız, bunun farkındayım, sizlerle birlikte ne kadar çok çalışırsak çalışalım, mutluyum, onur ve gurur duyuyorum" diye konuştu.

'NİCE 1 MAYISLARI, GURURLA, ONURLA KUTLAYACAĞIZ'

Hiç bir ayrım gözetmeksizin, tüm çalışanlara en iyi ücreti ödediklerini ve sosyal hakları geliştirdiklerine dikkat çeken Başkan Uysal, şöyle konuştu;

"Memurlarımıza, işçilerimize ve taşeron çalışanlarımıza, Türkiye ölçeğinde en iyi maaşı ödemeye çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın sosyal haklarında iyileştirmeler yapıp geliştiriyoruz. Toplumumuza hep birlikte hizmet ediyoruz. Sizlerle birlikte, her dakikamızı, toplumumuza hizmete tahsis ediyoruz. Nice 1 Mayısları, burada gururla, onurla kutlayacağız." Sendikacılar adına yapılan konuşmada ise kadını, erkeği, işçisi, memuru, taşeronu ile birlikte yapılan bu etkinliğin Türkiye'ye örnek olacak bir buluşma olduğuna vurgu yapıldı.
DHA