Nagehan Alçı'ya ülkücü baskın!

Nagehan Alçı'ya ülkücü baskın!
Nagehan Alçı'ya ülkücü baskın!
Fatih Belediyesi'nin düzenlediği konferansa katılan Nagehan Alçı ülkücüler tarafından protesto edildi.

Radikal.com.tr - Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi’nde düzenlenen " Türkiye Gündemi" konulu konferansta konuşmacı olan gazeteci Nagehan Alçı protesto edildi.
"Ölürüm Türkiyem" şarkısıyla protestoya başlayan ülkücü grup, "Türkiye Türk’tür Türk kalacak", "Ya İstiklal Ya ölüm Ya Allah Bismillah Allahu Ekber" sloganları attı. Alçı bu sırada, 'Arkadaşlar' diyerek protestocularla konuşmaya çalıştı ama başarılı olamadı. Protestocular daha sonra salonu terk etti.


  http://www.radikal.com.tr/116246911624696

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ne haber ama - kirpiikilemi

  Nagehan Alçı'nın konuşmacı olarak katıldığı sirkte birkaç kurt kafesinden kaçmış.

  kafa aynı kafa - 62m

  yıllar geçti aradan...bir çok şey değişti bir bu ülkücü kafa değişmedi. yenilik adına bir şey yok önce Türiyem türküsü....bir kaç tekbir.. eğer ortam uygunsa(kendilerine kol kanat gerecek kolluk kuvvetleri veya sayı çokluğu)fiziki saldırı.... akşam haberlerine bahçeliyi talk sov niyetine izliyorduk bunların bu protestolarında arkası yarın olarak seyrederiz.bakalım yarın nerede ortaya çıkacaklar...

  Başladılar - Bilgin007

  Eski alışkanlıklarına geri döndüler. Zorla, kaba kuvvetle, silahla, tehditle ve zorbalıkla insanları susturmaya. Irkçılık budur işte.

  sizi gidi komikler! - Pakrewano

  bide tekbir getirmezler mi. bir vatandaş nasıl hem tam bir mülüman hemde tam türk olabilir. gerçek Müslüman türk, kürt, ermeni, bilmem ne ayırt etmez. gerçek Müslüman gavur, kafir, ateistti de ayır etmez. hem kime karşı kullnıyosunuz ya allah bismillah allahu ekberi. kürt halkı binlerce evliya, alim çıkarmış bir topluluk. siz fötür şapkalar takarken, pistlerde dans ederken kürt alimleri diyarbakırda direnişlerinden dolayı asılıyordu. bari o sözleri kullanırken gidin gusül abdesti alın da öyle söyleyin. ya tam türk olun, ya da tam müslüman. ikisi bir arada olmaz.

  aynı eylemi - mona_noyan

  aynı söz bölme eylemini başka bir grup yapsaydı kendileri mi terk ederdi salonu diye merak ettim. seçimler yaklaştıkça türkiye taha türk oluyor.

  he tey allah - jackques

  seçim yaklaştı yaa başladı show bussines...ayrıca bu nagehan alcıyı konferansa davet etme kafası nasıl bir kafadır ya...