Namaz kazası: Bir yaralı

Mescitte namaz kılan belediye meclis üyesi Mehmet Davulcu'nun silahı belinden düştü. Tabancanın ateş alması sonucu Davulcu'nun yanında bulunan 76 yaşındaki Celal Bayraktar bacağından yaralandı!
Haber: BERAT TOPAL / Arşivi

TRABZON - Mescitte namaz kılan belediye meclis üyesi Mehmet Davulcu'nun silahı belinden düştü. Tabancanın ateş alması sonucu Davulcu'nun yanında bulunan 76 yaşındaki Celal Bayraktar bacağından yaralandı!
Bayraktar, cuma günü ikindi namazı için Merkez Kuran Kursu'nun mescidine gitti, cemaatle birlikte namaza başladı. Bayraktar'ın yanında namaz kılan Davulcu, secdeye eğilirken belindeki tabancası düşerek
ateş aldı. Kurşun Bayraktar'ın sol baldırına saplandı. Davulcu, Bayraktar'ı Akçaabat Devlet Hastanesi'ne götürdü. Hayati tehlike olmadığını belirten doktorlar, bacaktaki kurşunun ameliyatla çıkarılacağını söyledi.
'Ruhsatsız silah bulundurma' suçundan sevk edildiği Akçaabat Adliyesi'nde savcılıkça tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Mehmet Davulcu, "İnsanın başına ne zaman ne geleceği gerçekten belli olmuyor. İbadetimi yapmaya gittim, az kalsın faciaya sebep olacaktım. Çok şükür ucuz atlattık" dedi.
Tedavisi süren Celal Bayraktar da olayın kaza olduğunu ve şikâyetçi olmadığını belirterek, "40 yıl düşünsem aklıma böyle bir şey gelmezdi" diye konuştu.


    http://www.radikal.com.tr/7394617394610

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.