Narin Korkmaz'ın babası AKP'den aday adayı oldu

Narin Korkmaz'ın babası AKP'den aday adayı oldu
Narin Korkmaz'ın babası AKP'den aday adayı oldu
İzmir merkezli 'casusluk' davasının iki numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın görme engelli babası Atilla Korkmaz, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. Korkmaz, engellilerin sorunlarını çözmek adına Meclis'e gitmek istediğini söyledi.

RADİKAL- Türkiye kamuoyunu uzun süre meşgul eden İzmir’deki gizli bilgi ve belge bulundurma 'casusluk' davasının ' en dikkat çeken isimlerinden birisiyid Narin Korkmaz. Askerlerle ilişkileri günlerce tartışılmış ve davanın iki numaralı sanığı olmuştu. Korkmaz, 785 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilmişti. Narin Korkmaz’ın İzmir Anadolu Engelliler Derneği Onursal Başkanı olan babası görme engelli Atilla Korkmaz, siyasete girdi. Korkmaz, Ak Parti ’den İzmir 2. Bölge için milletvekili aday adayı oldu.

Narin Korkmaz: Beni askerlere ulaşmak için kullandılar


Daha önce de Saadet Partisi’nden milletvekili adayı olan Atilla Korkmaz, engellilerin sorunlarını çözmek adına Meclis'e gitmek istediğini söyledi. Milli Görüş çizgisinden gelen birisi olduğunu anlatan Korkmaz, "Engellilerin sorunları çok fazla. Bunların çözülmesi lazım ve bunun için de içlerinden birisi olarak mücadele edeceğim. Çözüm odaklı çalışmak istediğim için bunun tek adresi var o da AK Parti . Zaten Milli Görüş geleneğinden gelen birisiyim" dedi.

Narin aşkı avukatında buldu

Askeri casusluk davasında 10 tahliye

Taylan YILDIRIM/İZMİR-DHA