Narkotik operasyonunda 3 ünlü daha serbest

Narkotik operasyonunda 3 ünlü daha serbest
Narkotik operasyonunda 3 ünlü daha serbest
İstanbul narkotik polisinin dün gerçekleştirdiği operasyonda gözaltına alınanlardan Selen Katırcıoğlu'nun da bulunduğu 3 kişi daha işlemlerinin ardından serbest kaldı.

İSTANBUL - İstanbul narkotik polisi, dün gerçekleştirdiği operasyonda, aralarında Cenk Eren, Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, "2011 Miss Turkey" güzellik yarışmasında Türkiye 2'nci olan Gizem Karaca ve Selen Katırcıoğlu gibi ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu 40 kişi gözaltına alınmıştı.
Cenk Eren, Cemal Hünal ve bir kişi dün emniyetteki ifadesinin ardından serbest kalmıştı. Gözaltına alınanlardan aralarında Selen Katırcıoğlu'nun da bulunduğu 3 kişi işlemlerinin ardından bu sabah emniyetten serbest kaldı. Selen Katırcıoğlu'nun uyuşturucu kullanmak iddiasıyla gözaltına alındığı öğrenildi.

EK GÖZALTI SÜRESİ ALINDI
Bu arada gözaltındaki Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da aralarında bulunduğu diğer şüpheliler için polis ek gözaltı süresi istedi. Şüphelilerin bir kısmının yarın emniyetten adliyeye sevk edilmesi bekleniyor. (DHA) 


  http://www.radikal.com.tr/111861311186132

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gozdagi - abrapan

  basbakan Muhtesem Yuzyil gibi dizilere olan hazimsizligini belli etmisti, bunlar da artci kabizlik sarsintilari. Uyusturucuyla mucadele icici oldugu bilenen kislerle yapilmaz. Ama madem topluma ornek vermek gibi bir bahaneniz var, o zaman Islamci sairlere, kose yazarlarina, basbakana yaranmaya calisan karikatur cizerlerine, Samanyolu TV deki dizilerde oyanayan oyunculara da yapin aynisini da biraz inandirici olun. Hatta uyusturucu saticiligindan yakalanan bir basbakan yegeni vardi, ondan gerekirse butun o tayfanin bilgileri de alinabilirdi. Butun bunlar eski usul toplum muhendisliginin tarikatci yorumlarindan baska bir sey degil. Yani eski tas eski hamam, yalniz tellak bu sefer badem biyikli.

  NARKOTIK POLISI, SANAKARLAR, GAZETECILER VE INSAN HAKLARI - Equalizer001

  Istanbul narkotik polisi; aktorleri, sanatkarlari, yazarlari, cizerleri, birazcik uyusturucu aldiklarindan dolayi teshir ederek onurlarini kirmaktan ne zaman vazgececek? Bu hassas insanlarin ?high? olmadan yaratici olamiyacaklarini bilmiyorlar mi? Uyusturcu ticareti yapmadiklari halde, Polisin bu insanlarin evlerine baskin yapmasi, ve basinin da bu ilkel eyleme ortak girerek gazetelerde bu insanlarin boy boy resimlerini yayinlamasi, bireye taninan insan haklarinin ihlali degil midir? Siz hic, narkotik polisinin yakaladiklari uyusturucu torbacilari?nin adlarini ve resimlerini basina verdigine sahit oldunuz mu?