Narkotik polisi rap müziğe karşı!

Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği, uyuşturucu madde kullanımına özendirdiği gerekçesiyle 'Ecstasy' ve 'F...

ANTALYA - Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği, uyuşturucu madde kullanımına özendirdiği gerekçesiyle 'Ecstasy' ve 'F... on Cocain' adlı şarkıların Türkiye'deki eğlence merkezlerinde çalınmasının yasaklanmasını istedi. Ekipler, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na gönderdikleri yazı ile bu konu için Radyo Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) resmi başvuruda bulunulmasını talep etti.
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte denetimlerini hızlandıran polis, 'Warp Brothers-A Guagen'in 'Ectasy'si ile DJ Youri'nin seslendirdiği 'F... on Cocain' adlı şarkıların uyuşturucu madde kullanımına teşvik ettiği sonucuna vardı. Şarkılardan birinde kokain ve seksten söz ediliyor, diğer şarkının nakaratında da 'Ecstasy bul, esstasy bul, hareket et, zıpla zıpla' deniliyor.


    http://www.radikal.com.tr/7499507499500

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.