Nazlı Hamarat'ın kocası 'alemde' mi öldürüldü?

Nazlı Hamarat'ın kocası 'alemde' mi öldürüldü?
Nazlı Hamarat'ın kocası 'alemde' mi öldürüldü?
'İşte Benim Stilim' yarışmasının popüler isimlerinden Nazlı Hamarat'ın eşi prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz'ın Kiev'de öldürüldüğü ortaya çıktı. Şaşmaz'ın birlikte iş yaptığı Ruslara olan borçları nedeniyle infaz edilmiş olabileceği üzerinde duruluyor. Prodüktör Erol Köse, olayla ilgili olarak "Rus mafyasının Şaşmaz'ı Ukrayna'da bir alemde yakalayarak infaz ettiğini" öne sürmüştü

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerindeki bir binanın arka tarafında kullanılmayan alanda önceki gün kırklı yaşlarında bir erkek cesedi bulundu. Görgü tanıklarının ifadesine göre, çıplak halde bulunan ceset boğazı kesilerek öldürülmüş bir erkeğe aitti. Yapılan incelemede ise cesedin bir Türk vatandaşına ait olduğu anlaşıldı. Yerel makamlar cesedin kimliği konusunda bir açıklama yapmazken Ukrayna’da öldürülen Türk’ün eski prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz olduğu belirlendi. 

İşte Benim Stilim adlı yarışmada lüks yaşamıyla dikkat çeken Nazlı Hamarat, eşi Emir Şaşmaz’la ilgili öldürüldüğü yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından doğruladı. Nazlı Hamarat, konuyla ilgili birkaç gün önce ise “Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın” açıklaması yapmıştı. Hamarat 8 Ağustos Cumartesi akşamı eşinin öldürüldüğü iddialarının doğruluk kazandığını, Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. “Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz, beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler” yazdı.

ÇOK DEĞERLİ PIRLANTALAR İÇİN

Ünlüler camiasına yakınlığıyla bilinen kendisi de prodüktör olan Erol Köse, Emir Cevdet Şaşmaz’ın öldürülmesi olayı ile ilgili Rus mafyasının Şaşmaz’ı Ukrayna’da bir alemde yakalayarak infaz ettiğini duyurmuştu. Köse, Şaşmaz’ın bir süredir karanlık işler yaptığını ve kaçak pırlanta işi nedeniyle öldürüldüğünü duyurdu. Kiev polisi cesedin bulunduğu caddede görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Tanıklardan bazılarının öldürülen kişinin bir üst cadde üzerinde çıplak halde kaçtığını söyledikleri ileri sürüldü. Polis, Şaşmaz’ı öldüren kişilerin milyonluk pırlantaların peşinde olabileceği ihtimalini de değerlendiriyor. (Gazetevatan)