Nazlı Ilıcak: Karını yolla, oynatalım

Nazlı Ilıcak: Karını yolla, oynatalım
Nazlı Ilıcak: Karını yolla, oynatalım
Nazlı Ilıcak twitter'da Seda Sayan'ın programına katıldığını duyurdu ve kavga koptu!

Radikal.com.tr - Gazeteci Nazlı Ilıcak, twitter 'dan attığı, " Beyaz TV Seda Sayan'la birlikteyiz" mesajının ardından, "Dansöz oynatacaksanız oğlunuzu da alın" şeklinde atılan twite sert yanıt verdi: "Karını yolla onu oynatalım!"
Ilıcak'la ilgili olarak, hükümete destek veren yazı ve açıklamaları nedeniyle zaman zaman, "Geçmişte oğlu Mehmet Ali Ilıcak ile birlikte dansöz oynatırken, şimdi muhafazakar bir hükümeti nasıl destekleyebildiği?" şeklinde eleştiriler çıkmıştı. 


  http://www.radikal.com.tr/112627811262785

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Benjamin Button Nazli Ilicak - thetopographyofhell

  Insanlar yas aldikca olgunlasirlar, daha hosgorulu olurlar. Nazli Hanim gittikce cocuk gibi oluyor sanirim.

  HADDINI BILMEYEN TERBIYESIZE HADDINI BILDIRMEK. - Equalizer001

  Nazli Ilicak keske. "Karini yolla oynatalim" yerine; "yeri geldiginde biz oglan da oynatiriz, gel seni oynatalim" deseydi. Terbiyesize haddini bildirmek; terbiyeliye dusen onemli bir gorevdir.

  Seviyeye bak... - htepe2

  Karşı taraf kim yaşı- işi ne bilmem ama... Nazlı Ilıcak'ın seviyesine bakarmısınız... Bu durum yaşlılıkla falan anlatılabilinirmi?...

  Araziye uymuş! - ayhan fahri

  Sayın Nazlı Ilıcak?ın zarafetine yakışmayan bir hava var ortada. Ama sayın Ilıcak?ın ortamına göre hareket etmesi, yani araziye uyması da normal ve doğru, taşı gediğine sokmuş. Bunlara o lazım, demiş, gereğini yerine getirmiş.

  - momentum

  Deniz Akkaya'nın arkadaşı Semra Özal geldi aklıma. İnönü ailesi, başta Mevhibe Hanım, siz hepiniz nur içinde yatın emi. Şu sağcı geçinenler de sizden biraz, Türk ailesi tarzı öğrenselerdi ne iyi olurdu.