Nazlı Ilıcak'tan Nagehan Alçı'ya: Hesap veremeyeceğin şeyler var

Nazlı Ilıcak'tan Nagehan Alçı'ya: Hesap veremeyeceğin şeyler var
Nazlı Ilıcak'tan Nagehan Alçı'ya: Hesap veremeyeceğin şeyler var
CNN Türk'te yayımlanan 'Dört Bir Taraf' programının iki yorumcusu Nazlı Ilıcak ve Nagehan Alçı arasında gerilimli bir diyalog yaşandı.

 

CNN Türk'te dün akşam yayımlanan Dört Bir Taraf programında Nagehan Alçı ve Nazlı Ilıcak arasında programın son bölümünde sert tartışma yaşandı. Nazlı Ilıcak, gazetecilerin, Taraf çalışanlarının yasadışı dinlendiğini buna rağmen   MİT yetkilileri için soruşturma izni verilmediğini söyledi. Bu sırada Nagehan Alçı, Hanefi Avcı'yla ilgili bir soruyu sormak istedi. Bu sırada yaşanan tartışma sırasında Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı'ya, "Senin belki hesap veremeyeceğin şeylerin var ama benim yok" dedi. Alçı ise "Ben her şeye hesap veririm" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/116316811631684

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  dar alanda kisa paslasmalar... - dostluk ve baris

  Nazli Hanimi taa Tercüman'dan tanirim..O dönemler kocasinin torpili ile yaziyor diye düsünürdüm, cünkü, yazilarinda herhangi bir edebi kabiliyet göremezdim..Digerine gelince; Sanki Nazli Hanimin KIRK YIL önceki versiyonu..Bana göre simdiki halleri "dar alanda kisa paslasmalar"dan öteye gitmiyor, o yüzden ne yazlarini takip ediyorum ne programlarini..

  KISKANÇLIK OLABİLİR Mİ - pispor

  nazlı hanımefendi gençliğinde güzeldi şimdi de güzel ama ya gençlik kızma bir günde o da yaşlanacak

  nazlı ılıcak - emr-91

  gemileri yaktı mı

  objektif olmak - denizcikedi

  Nazlı Ilıcak objektif bir gazeteci, taraf olduğu siyasetçiler hata yapınca rahatlıkla "bu olmadı" diyebiliyor. Nagehan Alçı ise başbakan ve Akp'ye toz kondurmamaya yemin etmiş. Hükümeti eleştirileceği durumlarda lafı Kılıçdaroğlu'na, Chp'ye getiriyor. Akif Beki ve Yiğit Bulut'la yarışıyorlar hangimiz daha çok yaranacağız diye.