Nedim Şener'in ilk işi, kızını okula götürmek oldu

Nedim Şener'in ilk işi, kızını okula götürmek oldu
Nedim Şener'in ilk işi, kızını okula götürmek oldu

375 gün Oda Tv soruşturması kapsamında tutuklu kalan Şener, kızı Defne yi, eşi Vecide Şener ile okula götürürken kendisini izleyen gazeteci meslektaşlarını el sallayarak selamladı

Dün akşam tahliye olan Gazeteci Nedim Şener, bugün ilk iş olarak kızı Defne'yi okula götürdü

Taner YENER

İSTANBUL - OdaTV davasında Nedim Şener, Ahmet Şık, Coşkun Musluk, Muhammet Sait Çakır tahliye oldu. Dün tahliye olan Gazeteci Nedim Şener’in ilk işi ise kızı Defne’yi okula götürmek oldu.

375 gün Oda Tv soruşturması kapsamında tutuklu kalan Şener, kızı Defne’yi, eşi Vecide Şener ile okula götürürken kendisini izleyen gazeteci meslektaşlarını el sallayarak selamladı.

Nedim Şener eşi Vecide Şener ve kızları Defne Şener, bu sabah okula gitmek üzere Bakırköy’deki evlerinden çıktı. Mutluluğu yüzünden okunan Nedim Şener, kızı Defne’nin elini sıkıca tuttu. Uzun bir aradan sonra ilk kez babası ile okula giden Defne’nin de çok mutlu olduğu görüldü.

Meslektaşlarına tek tek teşekkür eden Nedim Şener, Oda Tv Davası’nın 11. duruşmasında Ahmet Şık, Coşkun Musluk ve Sait Çakır ile beraber tahliyesine karar verilşinin ardından serbest kaldı. Nedim Şener serbest kaldıktan sonra "Sabah ilk kızımı okula götüreceğim" dedi. (dha)