Nevşehir'de korkunç olay

Nevşehir'de korkunç olay
Nevşehir'de korkunç olay
Kırşehir Yarı Açık Ceza Evi'nden 4 gün izin alarak çıkan S.G., Nevşehir'de ikisi erkek çocuk, biri sağır ve dilsiz öz teyzesi olmak üzere 3 kişiye tecavüz ettikten sonra ortadan kayboldu

Ahmet KORKMAZER

NEVŞEHİR - Nevşehir nüfusuna kayıtlı 29 yaşındaki S.G., bir yıl önce ’küçük çocuklara cinsel taciz, hırsızlık, adam dövme’ gibi suçlardan hüküm giyerek Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza ve Tutukevi’ne konuldu. 3 ay önce ise cezası 500 günden az olduğu için Kırşehir Yarı Açık Ceza Evi’ne gönderildi.

Cezaevinden 4 gün izin alarak Nevşehir’e gelen S.G., önce 60 yaşlarında sağır ve dilsiz öz teyzesine, sonrada aynı mahallede bulunan evlerinin önünde birbiriyle sohbet eden 8 ve 10 yaşlarında iki erkek çocuğu zorla boş bir yere götürerek tecavüz etti. S.G.’nin, kendisine direnen 10 yaşındaki çocuğu da dövdüğü öne sürüldü.

Polis, ortadan kaybolan S.G.’yi yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.(dha)


  ETİKETLER:

  tecavüz

  ,

  Sohbet

  ,

  Erkek

  ,

  Ceza

  ,

  Dövme

  http://www.radikal.com.tr/109836510983654

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - xyuıop

  erkek egemen yargının sonucu bunlar. sapık zihniyetin ürünleri. tecavüz edeni değil tecavüze uğruyanı suçlamaya devam edildikçe daha çok duyarız bu haberleri. yolda yürürken bile yapılan tacizlerin haddi hesabı yok. bunların cezası da olmalı. hayal kuruyorum.

  Yargı tecavüzcüleri niye kolluyor - pekmez_2042

  Bu ülke erkeğin kadına uyguladığı şiddetten karlı çıkmasına uygun verilerle dolu. Tacizcilerin tecavüzcülerin artık ceza evinde gerektiği kadar kalmasını(bu adam neden dışarıda) ,hiç değilse caydırıcı cezalar verilmesini bekliyoruz. Kanıt aranmaksızın kadının beyanını esas alarak yargılanmalı tecavüzcü..bu erkek egemen sistemde kadın değil tecavüzcü kanıtlamalı suçsuz olduğunu.

  traji komik Turkiye - deniziminumudu

  Turkiye'de dusunebilen ve insan haklari ugruna mucadele eden kisilere omur boyu ceza veren boylesi sapik ve tehlikeli yaratiklara da 1-2 ay ceza veren bir sistem devam ettigi surece analarin gozyaslari dinmeyecek

  bu kadar mı'" - yasin59_8124

  n.ç davası kadar değeri olmayacak mı ya da bugün başın öne eğilmesin diye manşete taşıdınığız mağdur kadar bu olay o olaylardan çok ama çok daha vahimdir neden mi 1-adalet bir sapığı nasıl salıveriyor 2-bir sapık nasıl hastane yerine ya da idam yerine suç makinesi üreten hapishanelere konulmuş? 3-6o yaşında yaşlı ve engelli üstelik öz teyze 4- iki,(baya baya) çocuk üstelik erkek (yani tam sapkınlık)5-olayları duyan gören yok 6-polis bu sapığı bulamıyor. 7-belkide bir kaç can daha yakacak 8-böyle caniler korkusuzca her yerde.suriye cami,imam hatip pkk derken unuttuk ama toplumsal yokoluş başladı.sapkın ,korkak, adi suçlulurla dolu, kültürsüz ,üçkağıtçı,paçoz bir toplum olduk çaresizce sesimizi buradan duyurmaya çalışıyoruz iyi insan olmak işe yaramıyor sanırım.muhafazakarlaştık; ama görüntü yalan dolan sapıklık gırla ne SİVİL TOPLUM NE MEDYA NE HÜKÜMET NE DE ÜNİVERSİTELERİN BU KONULARA EĞİLME GİBİ DERDİ YOK.