Nihat Doğan: Üç gündür mutluluk gözyaşları döküyorum

Nihat Doğan: Üç gündür mutluluk gözyaşları döküyorum
Nihat Doğan: Üç gündür mutluluk gözyaşları döküyorum
Nihat Doğan son üç gündür yaşadığı 'tuzak ve sınav' nedeniyle mutluluk gözyaşları döktüğünü söyleyerek, "Size yemin olsun ki bu büyük tuzak sonrası ve sınav sonrası 3 gündür mutluluk gözyaşları döküyorum, hele bir de erdiğiniz inanılmaz destek dua mutluluk gözyaşlarımı ikiye katladı" dedi.

RADİKAL - Türkiye 'yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından oyuncu Ahu Sungur ile girdiği polemik sonrası, "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” diye yazan Nihat Doğan büyük tepki çekmişti. Doğan infial uyandıran sözleri nedeniyle Survivor'dan ve Galatasaray 'dan atıldı, menajeri istifa etti, hakkında suç duyurusunda bulunuldu, radyolarda şarkılarının çalınmayacağı açıklandı... Ancak tüm bunlardan sonra Nihat Doğan, "üç gündür mutluluk gözyaşları döktüğünü" söyledi.

İşte Doğan'ın Instagram sayfasından paylaştığı sözler:

"Rabbim bize bir eza, bir cefa, bir musibet, bir imtihan bir bela vermemişse acaba Rabbim bizi sevmiyor mu?" diye ey sahipsizlerin sahibi yoksa beni unuttun mu diye gözyaşı döken garip bir kulum. Size yemin olsun ki bu büyük tuzak sonrası ve sınav sonrası 3 gündür mutluluk gözyaşları döküyorum, hele bir de erdiğiniz inanılmaz destek dua mutluluk gözyaşlarımı ikiye katladı.

Nihat Doğan şimdi yandı!

Lakin şu melek yüzlü anamı mutsuzluktan ağlatmasaydınız iyiydi. Bana iftira atarak alnı secdeden kalkmayan bu anamı beş vakit ağlatan bütün şerefsiz haysiyetsiz olan kim varsa Rabb'ime havale ettim. Rabbim en güzel vekildir. Rabbim nasıl istiyorsa bildiği gibi yapsın, amin amin amin.. Bu arada destekleri ile bana moral verip yanımda olanlarında Rabbim yanında olsun... Rabbim bu dünyada kime bir itibar verecekse, ona zerre kadar itibarsızlık verecek dünyada hiç bir güç yok. Göreceğiz bakalım batılın p.çleri mi güçlü bizi yıkacak yoksa sahipsizlerin sahibi bizim bu davada vekilimiz arş ı Alemin sahibi mi. Elinizde ne varsa çok daha fazla vurun, topunuzda tüfeğinizde vurun daha fazla linç edin daha fazla güçle saldırın, daha fazla çok daha fazla. Bütün dünya düşmanım olsun bize Allah yeter bize Allah yeter, bize Allah yeter.Oturun ve seyredin.Bilinki sizin dualarınızla var olmadım beddualarınızla ölmem.
Nihat Doğan yerine Ahmet Dursun yarışacak
  http://www.radikal.com.tr/129589712958975

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - kuken

  radikal neden bu adamin haberlerini yapip gundemde kalmasini sagliyorsun.baska haber mi kalmadi.bu bir gazetecilik ayibi ve okurlarini kaybediyorsun...

  Paralel - sipitama

  O kadar tuzak sınav .... Olmadı paralel yapı de.Ne de olmasa alıştık son zamanlarda sizin gibilere.Biriniz kalkıp kadının tecavüze uğramasını mini eteğe bağlarsınız biriniz chp yüzünden hristiyan olursunuz.Bıktık artık bunların gündemde olmasında da bunlardan da.Azalarak bitin

  LİNÇ - user393153

  Yavuz Bingöl'ü kastederek 'benim sanatçımı linç ediyorlar' diyen RTE, Nihat Doğan'a da sahip çıkmayı düşünmez mi acaba?

  Destek - Alipapa

  Nihat Doğana inanılmaz destek gelmiş.Surviyordan ihraç,GS den ihraç,aleyhinde onbinlerce tweet,email ,spor dahil hertürlü yorum programlarından hadsiz hesapsız hakaretler v.b.Destek kimden? yeni Akit gazetesi,cezaevindeki, sadist sapık katillerle yardımlaşma derneği,İbrahim Tatlısese kendi vukuatlarınadan oturtması hoşlarına giden birkaç kişi.Nihat Doğan susmasını bilmeyen ,konuştukça batan haşhaşilerden beter biri konumuna düştü.Hala ken dine sanatçı diyor.Yuh.

  Tipik Müslüman - user834102

  Anlamak çok güç değil, bizim Türk insanı ve dünyadaki tüm Müslümanlar en büyük haysiyetsizliği yapıp sonra Rab'larına sığınırlar. Müslüman ya, tüm kredisi bu hayatta, insanlık namına hiç bir şey yok. Müslüman ülke ya, iki Elhamdülillah ile tüm mesele kapanır. Hala konuşuyorlar yahu. Bakmayın bunlara bu kadar çok tepki verenlere, bir anket hazırlayın 10 erkekten 8'i ya yoldan geçen kadını taciz etmiştir, ya el kaldırmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız çok şikayetçi ama feminist olmak için çok gerekçe var bu ülkede.