Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü

Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü
Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü
Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı tweet nedeniyle büyük tepki çeken Nihat Doğan, Galatasaray üyeliğinden ihracı gündeme gelince bu kez Filistin sömürüsü yaptı.

RADİKAL -  Vahşice öldürülen Özgecan Aslan ile ilgili attığı tweet nedeniyle tepki toplayan Nihat Doğan’a, Survivor boykotundan sonra bir şok da Galatasaray ’dan gelmişti. Sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticisi Adnan Öztürk, Nihat Doğan’ın kulüp üyeliğinden ihracı için dilekçe verdi.

Galatasaray’la ilgili bu gelişme üzerine akşam saatlerinde 3 tweet atan Nihat Doğan bu kez Filistin sömürüsü yaptı. Doğan, twitterdan “İhraç edecekseniz üyelik için yatırdığım parayı iade edin de hiç olmazsa Filistin’deki mazlum kardeşlerime göndereyim” diye yazdı. 

Nihat Doğan'ın Galatasaray'dan ihracı istendi

Nihat Doğan: 'Survivor'la var olmadım Survivor'la bitmem'

Nihat Doğan'dan Ahmet Çakar'a: Dinime küfreden Müslüman olsa!

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Nihat Doğan’ın, Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti büyük tepki çekmişti. Nihat Doğan gelen tepkiler nedeniyle bu tweeti silmiş ve özür dilemişti.


İşte Nihat Doğan’ın attığı son tweetler: