Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü

Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü
Nihat Doğan'dan bu kez Filistin sömürüsü
Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı tweet nedeniyle büyük tepki çeken Nihat Doğan, Galatasaray üyeliğinden ihracı gündeme gelince bu kez Filistin sömürüsü yaptı.

RADİKAL -  Vahşice öldürülen Özgecan Aslan ile ilgili attığı tweet nedeniyle tepki toplayan Nihat Doğan’a, Survivor boykotundan sonra bir şok da Galatasaray ’dan gelmişti. Sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticisi Adnan Öztürk, Nihat Doğan’ın kulüp üyeliğinden ihracı için dilekçe verdi.

Galatasaray’la ilgili bu gelişme üzerine akşam saatlerinde 3 tweet atan Nihat Doğan bu kez Filistin sömürüsü yaptı. Doğan, twitterdan “İhraç edecekseniz üyelik için yatırdığım parayı iade edin de hiç olmazsa Filistin’deki mazlum kardeşlerime göndereyim” diye yazdı. 

Nihat Doğan'ın Galatasaray'dan ihracı istendi

Nihat Doğan: 'Survivor'la var olmadım Survivor'la bitmem'

Nihat Doğan'dan Ahmet Çakar'a: Dinime küfreden Müslüman olsa!

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Nihat Doğan’ın, Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti büyük tepki çekmişti. Nihat Doğan gelen tepkiler nedeniyle bu tweeti silmiş ve özür dilemişti.


İşte Nihat Doğan’ın attığı son tweetler:


  http://www.radikal.com.tr/129483712948371

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kim suçlu, apaçık ortada ama herkes başka tarafa bakıyor! - ftimur

  -Anan olsa tahrik eder diyen din alimi, örtünmeyen anan olsa mübahtır mı demek istiyor? -Altı yaşındaki çocukla evlenilir diyen din alimi, dünyanın sübyancılarını müslüman olmaya mı davet ediyor? -Türban takan Allah'ın emrini yerine getiriyor diyen devlet adamı takmayanların kirli, günahkar, hayat-kadını olduklarını mı söylemiş oluyor? -Kadın mı, kız mı diye soran devletli ne geveliyor ağzında? -Kahkaha atan kadının iffetsiz olduğunu söyleyen devlet adamı kuşkuya yer bırakmadan apaçık söylüyor istediğini zaten. ... Örtünmeyen kadına şiddeti teşvik dinci iktidarın temel politikasıdır. Amaç, kadını korkutmak, uğradığı şiddetin sorumlusu olduğuna inandırmak, örtünmeden dışarı çıkamaz duruma getirmektir. Apaçık gerçeği görmezden gelen, ya da korkan cümle akıldaneler, kadına yönelik şiddetin artmasının nedenleri ve nasıl önlenmesi gerektiği üzerine bol bol teoriler üretiyorlar, şu sıralar. Ahlaklı ve ahlaksız sapık teorileri üreten Nihat Doğan da en akıldanelerden. Laik sistem, dincilerin iktidar olduğu bir dönemde, bu karar çok sapık'ı nasıl ahlaksızlaştırdı? Anlamadınız mı? Gayet açık, bana göre!