Nihat Doğan'ın twitter hesabı hacklendi

Nihat Doğan'ın twitter hesabı hacklendi
Nihat Doğan'ın twitter hesabı hacklendi
Twitter'ı en aktif kullanan ünlülerden Nihat Doğan'ın hesabı hacklendi.

Bir dönem hükümeti destekleyen bir tavır sergiledikten sonra özellikle akil adamlar süreciyle birlikte hükümet karşıtı twitleriyle dikkat çeken şarkıcı Nihat Doğan ’ın twitter hesabı, bilinmeyen kişiler tarafından hacklendi.

Hesabı ele geçirenler Nihat Doğan'a hakaret ve tehdit içeren twitler attı.

Nihat Doğan'ın hesabının hacklenmesi, twitter'da da kısa sürede çok konuşulanlar arasında yer aldı.

İşte hacklendikten sonra Nihat Doğan’ın hesabından paylaşılan twitler:


  http://www.radikal.com.tr/113932211393227

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İktidarın mizah anlayışının seviyesi - topgay

  Oysa biz Nihat Doğan'a alışmıştık. Oyalıyordu bazılarını. Ama iktidar buna bile tahammül edemedi.

  Günün Espirisi. - Clear

  Her yer Nihat(!),her yer Doğan(!).Ne diyordu bir yarışma birincisi "Bu dünyada üç türlü 'doğan' vardır.1)Sezaryenle 'doğan'.2)Normal 'doğan'.3)Nihat 'Doğan'.Kıymetini bilin(!).

  ... - LoremIpsum

  Ahmet Kaya? Yilmaz Güney? Hrant Dink? Ne alaka? Yine yaptin yapacagini N.d :) Medyada nasil boy gösterecegini cok iyi biliyorsun

  Anlayan var mi? - mhmtthr

  Nihat Dogan'in Ahmet Kaya, Yilmaz Guney ve Hirant Dink gibi saglam durusu olan ve toplumda her kesimin gonlunde abidelesmis sahislarla beraber anilip tehdit edilmesini pek anlamadim!? Niye olsun ki? Nihat Doganin medyatik bir durusundan baska bir durusunu bilmiyorum, yaniliyor muyum acaba?

  AKP - anaximenes

  sadece çaresiz yoksulların değil, böyle yığınla akıl fukarasının da oyunu alıyor. Bir ifade birazcık zeka kırıntısı da mı taşımaz. Bu 'zeka'ya karşı çıkan her zeka tabiatı gereği orantısız olacaktır..

  : - maviokyanus44

  Diren Nihat...

  Türk Adaleti - atom_karınca

  hesabı ele geçirip bu aşağılık fikirlerini kusan bu bilinen çocuklar velevki yakalansa velevki türk hakimlerinin karşısına çıkarılsa bu hakimler ; bu çocuklar ağır tahrike maruz bırakılmışlar öldürülme korkusuyla davranmışlar denerek serbest bırakırlarmıydı acaba ( bakınız ethem, ankara, gezi, antalya otopark 17 polis , göz çıkarma vb. tag )