Nişantaşı'nda vahşet

Nişantaşı'nda vahşet
Nişantaşı'nda vahşet

Esra Karsel, bir otomobilin arka koltuğunda telle boğulmuş olarak bulundu. FOTOĞRAF: MUSTAFA ÖZDABAK

Esra Karsel gelinlikçide satış danışmanıydı.

İSTANBUL - Şişli’de bir gelinlikçide satış danışmanı olarak çalışan 39 yaşındaki iki çocuk annesi Esra Karsel, bir otomobilin içinde telle boğularak öldürülmüş bulundu. Üniversitede okuyan oğlunun doğum gününde öldürülen Esra Karsel’in katili henüz belirlenemedi.
İstanbul Teşvikiye’de dün sabah saat 08.00 sıralarında işe gitmeye hazırlananlar, Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgeri Sokak’ta 34 CNK 66 plakalı kırmızı renkli Seat otomobilin arka koltuğunda bir kadın cesedi gördü. Teşvikiye Camii’nin arka kısmındaki sokakta ters duran otomobilin çevresine emniyet şeridi çekildi. Asayiş Şube Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı bir ekip ve Cinayet Masası dedektifleri, kontak anahtarı üzerinde bulunan otomobil ile çevresinde inceleme yaptı. Kadının 39 yaşındaki Esra Karsel olduğu tespit etti.

İşadamı eşi ölmüş
Arkadaşları, işadamı eşinin ölümünden sonra iki çocuğuyla birlikte yaşayan Esra Karsel’in işe gitmemesi üzerine endişeye kapılırken kötü haber geldi.  Dedektifler, Esra Karsel’in bir  arkadaşını teşhis için hastane morguna götürdü. Polis, Esra Karsel’in kendisine ait minibüsü çalıştırması için Celal Gerçek’e verdiğini, cesedinin olduğu otomobilin de Celal Gerçek’e ait olduğunu tespit etti. Polisin, Karsel’in erkek arkadaşını aradığı öğrenildi. (dha)