Nişantaşı'nda yangın paniği

Nişantaşı'nda yangın paniği
Nişantaşı'nda yangın paniği
Şişli'de hotel ve rezidans olarak kullanılan binada yangın çıktı. Rezidansın 7'inci katındaki odanın mutfak kısmında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Odada kalan ve büyük panik yaşayan yabancı uyruklu kadın ise bir süre itfaiye aracında bekledi.

Nişantaşı Vali Konağı Caddesi 20 numarada bulunan 8 katlı binada saat 19.30 sıralarında yangın çıktı. Hotel ve rezidans olarak kullanılan binanın 7’inci katındaki odanın mutfak bölümünde henüz binilmeyen sebeple çıkan yangın paniğe sebep oldu.

Odada kalan ve yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir kadın valizlerini de alarak kendini dışarı attı. Görevlilerin haber vermesi üzerine Beyoğlu itfaiyesine bağlı ekipleri kısa sürede adrese intikal etti. Odaya giren itfaiyeciler yangını büyümeden söndürdü. Odada kaldığı öğrenilen kadın ise itfaiye aracına alınarak bir süre burada bekletildi. Yabancı uyruklu kadının yaşadığı korku sebebiyle ağladığı görüldü. Kadın müşteri daha sonra hotel yetkilileri tarafından başka bir odaya yerleştirildi.

Duman tahliyesinin ardından itfaiye ekipleri olay yerinden ayrıldı.